Danışmanlık Hizmeti

danismanlik-hizmeti Hizmetlerimiz

Bir inşaat projesinin en basitinden en karmaşığına kadar her aşamada, başarılı bir sonuç elde etmek için izlenmesi gereken belirli adımlar ve süreçler vardır. Her adımda projeniz için en iyi sonucu sağlamak üzere, ne yaptıklarını bilen insanlara ihtiyacınız vardır.

Deneyimli kadromuz şantiyenize; etkili liderlik, detaylara keskin bir dikkat ve projenizin ömrü boyunca güvenebileceğiniz değerli bir ortaklık sağlar. Şantiyeciniz, kapsamlı inşaat ve şantiye yönetimi konusunda danışmanlık hizmetleri sağlar.

Danışmanlarımız bina sahiplerinin, müteahhitlerin, mühendislerin ve mimarların inşaat süreci boyunca malzeme seçiminde karşılaştıkları günlük zorluklara gerçek dünyada uygun maliyetli çözümler sağlamak için mühendislik ve inşaat deneyimine sahiptir. İlk konseptten proje kapanışına kadar, müşterilerimize karmaşık sorunları azaltmak için inşaat sürecini kolaylaştırma ve koordine etme konusunda yardımcı oluyoruz.

Şantiye Kurulum Hizmeti

santiye-kurulum-hizmeti Hizmetlerimiz

Şantiye kurulumu meşakkatli ve dikkat isteyen bir süreçtir. Doğru malzemeyi seçmek, doğru fiyatı yakalamak ve eksiksiz bir kurulum gerektirir. Şantiyeciniz de şantiye tedarik merkezi olarak şantiye kurulum sürecinin başından sonuna kadar inşaat pazarının ihtiyaç duyduğu ya da duyacağı bütün ürünlere ulaşmasını sağlayan çevrim içi bir tedarik zinciri olmasıyla dikkat çekmektedir. Satın alma zorluklarını en aza indirerek zaman, enerji ve maliyetten tasarruf hedefler. Çünkü Şantiyeciniz, bütün inşaat süreçlerini ciddiye alır.

İstanbul’un her bölgesine kendi araçlarıyla dağıtım yapma yeteneğine sahip olan Şantiyeciniz hâlihazırda bir şantiyesi bulunan ya da şantiye kurmaya hazırlanan yükleniciler, taşeronlar ve kalfaların şantiye kurulumundan bitişine kadar ihtiyaç duyabileceği tüm malzemeleri tek elden uygun maliyetle alabileceği bir tedarik zinciri sunar. Bir şantiyede ihtiyaç duyulan her malzemeyi bünyesinde bulundurur. Aynı zamanda ambar veya nakliye araçlarıyla gönderim de yapılabilmektedir. Türkiye’nin her bölgesinde kurulacak şantiye alanları için gönderim yapabilmekteyiz.

İş Güvenlik Malzemeleri Tedariki

Is-Guvenlik-Malzemeleri-Tedariki Hizmetlerimiz

İnşaat alanları yapı bakımından tehlikelidir. Bu nedenle bir şantiye projesinin ilk adımı iş güvenlik unsurlarının tamamlanmasıdır. İş güvenlik malzemeleri, kullanıcının bedenini yaralanma veya enfeksiyondan korumak için tasarlanmıştır. Şantiye kurulumu konusunda birinci sırada yer alan iş güvenlik ekipmanları, zorlu çalışma koşullarına sahip olan işçiler için büyük bir ölçüde önemlidir.

Türkiye’nin en büyük şantiye tedarik merkezi Şantiyeciniz olarak kişisel koruyucu ekipmanlarına ilişkin temel ihtiyaçları karşılayan kaliteli ürünler sağlamayı taahhüt ederiz. Stratejimiz, belirli çözümlere yönelik ihtiyaçlarını paylaşan insanları dinlemektir. Buna karşılık, bu ihtiyaçları karşılamak için benzersiz ürünler sunarız.

Nalburiye Malzemeleri Tedariki

nalburiye-malzemeleri Hizmetlerimiz

İster bir şantiye kurulumu yapacak olun ister el işçiliği gerektiren işleri halletmeyi seven birisi olun yapılacaklar listeniz her geçen gün büyümeye devam ettiğinde, ihtiyacınız olan malzemeleri bulabileceğiniz güvenilir bir hırdavatçıya ihtiyacınız olacak.

Şantiyeciniz sadece inşaat değil, nalburiye malzemeleri tedariki konusunda kapsamlı bir hizmet vererek zincirin en alt kısmına ulaşmayı başarıyor. Bizler stoğumuza güvenen sayısız sadık müşteriye sahibiz. Potansiyel müşterilerimizin de neye ihtiyacı olduğunu biliyor; gereken yenilikleri tereddütsüz gerçekleştiriyoruz.

Şantiyeciniz bağlantı elemanları, inşaat malzemeleri, el aletleri, anahtarlar, kilitler, menteşeler, zincirler, sıhhi elektrik malzemeleri, çim ve bahçe ürünlerini evde veya iş yerinde kullanmak üzere doğrudan tüketicilere ulaştırır.

Usta El Aletleri Tedariki

usta-el-tedariki Hizmetlerimiz

Nitelikli ve güvenilir el aletlerine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sadece inşaat alanlarında değil, ev ve iş yerlerinde de kullanılabilecek ürünler sunmaktayız. Bu ürün gruplarından bir tanesi olan usta el aletlerini de bu zincirde bulmanız mümkündür.

Şantiyeciniz sizler için en uygun ürünleri topluyor ve en uygun karşılaştırma seçeneğiyle alıcısının dikkatine sunuyor. Rekabetçi fiyat anlayışıyla geçmişten aldığı birikimi değerlendiren Şantiyeciniz, her ihtiyaca cevap veriyor.

Kimyasallar

kimyasallar Hizmetlerimiz

Kimyasal ürünler şantiye alanından evsel kullanıma kadar geniş bir yelpazede alıcılarını bekliyor. Yapı kimyasalları tipik olarak şantiyede uygulanan veya kullanılan madde karışımlarıdır.

Yapıştırma ve derz dolgu malzemeleri, su yalıtım ürünleri, beton katkı ürünleri, yapısal güçlendirme ürünleri, ısı yalıtım ürünleri ve su yalıtım ürünlerini Şantiyeciniz’de bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra tüm üretim süreçlerinde ISO9001 kalite yönetim sistemi çerçevesinde tanımlanmış prosedürlerin uygulanmasının yanı sıra pek çok ürünün TSE, TSEK, CE gibi sertifikasyonları tamamlanmıştır.

Çevrim içi bir tedarik zinciri olan Şantiyeciniz, birçok ürünü bünyesinde barındırarak sektöründe öncü olma misyonunu yükleniyor. Gelişmiş pazarlarda, katı çevre düzenlemeleri, düşük veya sıfır uçucu organik bileşik emisyonlarıyla sonuçlanan akrilik su bazlı yapıştırıcı teknolojileri için pazarı genişletiyoruz.

Elektrik Malzemeleri

elektrik-malzemeleri Hizmetlerimiz

Bir inşaat projesi için doğru elektrik sarf malzemelerini bulmak zor olabilir, ancak Şantiyeciniz olarak bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sistemlerinizi oluşturmak, onarmak ve yükseltmek için kapsamlı elektrikli parça, sarf malzemesi ve aksesuar yelpazemizden alışveriş yapın. Aradığınız çözümleri rekabetçi bir fiyat anlayışıyla sunuyoruz.

Şantiyeciniz genel tadilat malzemeleri, elektrik tesisatı ürünleri, elektrik kabloları çekimi, montaj ve bağlantı elemanları, aydınlatma sistemleri elektrik tesisatları için gerekli ürünleri bünyesinde bulundurur. Tipik elektrik kaynaklarının ötesine geçiyor ve projelerinizin baştan sona bitmesini sağlamak için parçalar sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz toptan elektrik malzemelerini bulun ve daha büyük indirimler için kendi toplu siparişlerinizi oluşturun.

Bahçe ve Tarım Aletleri

bahce-tarim-aletleri Hizmetlerimiz

Bazı insanlar bahçesiyle uğraşmayı sever. Eğer siz de onlardan birisiyseniz aradığınız her ürün burada. Rekabetçi fiyat anlayışımızı bir kez daha ortaya koyarak çevrim içi pazarlarda rakiplerimizi elemek üzere gaza basıyoruz. Birçok ürüne karşılaştırmalı fiyatlarla sahip olun.

Toptan Satış Ürünleri

toptan-satis-urunleri Hizmetlerimiz

Toptan satış ürünleri, birçok işletme için kazançlı bir seçenek. Biz de müşterilerimize bu kazançlı seçeneği sunmak için bir dizi hizmetler veriyoruz. Toptan satış dünya çapında kabul gören bir sistemdir. Türkiye’nin en büyük şantiye tedarik merkezi olan Şantiyeciniz de sadece yurt çapındaki şantiyelere hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra fabrikalara hizmet veren hırdavatçı ve nalburlara toptan satış seçeneğiyle de alımda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Toptan satış seçeneğini değerlendirmek isteyen her alıcı ürünlere, rekabetçi fiyat anlayışımızın getirdiği fırsatlarla sahip olabilir. Uygun fiyat garantisi sunan Şantiyeciniz, her bütçeye hitap ederek çevrim içi pazardaki yerini korumaya devam ediyor.

İkinci El Ürün Satışı

ikinci-el-satis Hizmetlerimiz

İkinci el ürün satışı çoğu işletme taraşından uygun bulunduğu için özelikle büyük makine ve otomasyon sistemleri alımında tercih edilmektedir.

İkinci el ürün satışı konusunda da bir dizi çözümler sunan Şantiyeciniz, yüksek maliyetli ürünlerin ikinci ellerini sizler için buluyor ve sepetinize ekleme fırsatı sunuyor. Siz de uygun fiyatlardan yararlanmak ve anında sahip olmak için kataloğumuza göz gezdirin.