YÜZ KORUCU SİPERLİK ÜRÜNLERİ HAKKINDA

Şantiyeciniz web sitesi altında satılan tüm ürünler sağlık standartlarında üretilmiş ve tüm sağlık profesyonellerinin kullanımına uygun olacak şekilde rahat ve hafif malzemelerden üretilmiştir. Üstelik yüz koruyucu siperlik ürünleri diğer koruma ürünleri olan maske, gözlük vb. ürünlerle birlikte rahatlıkla kullanılabilir.

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs (Covid-19) salgınında özellikle sağlık sektörü çalışanları için yüz koruyucu siperlik ürünlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak koruyucu ürünlerimizin tamamında piyasanın en düşük fiyatlarından satış yapmaya çalışmaktayız.

YÜZ KORUCU SİPERLİĞİ NEDİR ?

Yüz siperlikleri iki kısımdan oluşur: Vizör; polikarbonat, propionat, asetat, plivinil klorid ya da polietilen tetrafitalat glikol (PETG) gibi farklı materyallerden üretilebilir. Genişlikleri de farklılık gösterir. Çerçeve; genellikle hafif plastikten yapılır. Ayarlanabilir olanları, vizörün takılacağı klipsleri olanlar vardır. Köpükten yapılmış, tek kullanımlık çerçeveler de bulunmaktadır.