x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Ürün Kodu : 18289

Asma Kilit Meşem Kısa Gri 50mm

118,80 TL
118,80 TL
%0 

Asma Kilit Meşem Kısa Gri 50mm

118,80 TL
118,80 TL
Asma kilit, kapı veya demirlerin açılmasını engelleyen bir mekanizmadır. Yüksekmukavemet güçleri sayesinde kolay kolay kırılmaz ya da bozulmaya uğramazlar. Bu ürün nalbur malzemeleri kategorisindedir. Silindir kilitte anahtar, takılı bir kamı döndüren bir silindiri veya tapayı döndürür. Fiş bir yöne çevrildiğinde, kam sürgüyü içeri çeker ve kapı açılabilir. Tapa diğer yöne döndüğünde, kam cıvatayı serbest bırakır ve yay yerine oturur, böylece kapının kendiliğinden ya da dış bir müdahaleyle açılması engellenir. Asma kilit fiyatları seçilen ürünün özellik ve adedine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çünkü alıcılar için performansın yanı sıra fiyat performansı da önem taşımaktadır. Bu nedenle asma kilit çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır.

Şantiye Alanlarında Asma Kilit Kullanımı

Şantiye alanları yapı itibarıyla kalabalık işçi sayılarını kapsamaktadır. Bu nedenle şantiye kurulum öncesinde güvenlik önlemleri de önem taşıyan bir unsur olarak belirlenmiştir. Temel inşaat malzemeleri arasında yer alan bu ürün, işçilerin giysi dolaplarını kilitlemede kullanılmaktadır. Şantiye alanlarında kullanılan giysi dolaplarının ham maddesi dayanıklı olmaları nedeniyle metaldir. Asma kilitte bu metal giysi dolaplarının kilitlenmesinde kullanılmaktadır. Hırdavat malzemeleri olarak değerlendirilen bu ürünün kullanımı şantiye alanlarında da oldukça fazladır. Aynı zamanda inşaat malzemeleri açısından oldukça yoğun olan şantiye sahalarının depolarının kilitlenmesinde de kullanılmaktadır. Böylece yoğun bir güvenlik önlemi alınabilmektedir. Şantiye kurulum esnasında asma kilit satın alımı bu nedenle önemli bir unsurdur.

Evsel Kullanımda Asma Kilit Kullanımı

Evsel kullanımda asma kilit kullanımı genel olarak balkon kapılarında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra işletme sahipleri de bu asma kilitlerden alarak iş yeri güvenliği sağlayabilmektedirler. Asma Kilit Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları
  • Döküm gövdeli
  • Çift taraftan kilitlemeli
  • Sertleşmiş çelik kancalı
  • Pirinç silindirli
  • Nikel kaplama
  • Kanca şekline göre uzun ve kısa modelleri bulunmaktadır
  • Paslanmaz yaylar
  • 3 adet asma kilit anahtarı mevcuttur
  • 20, 25, 32, 38, 50, 63 ve 75 milimetre olmak üzere 7 farklı seçenekle kullanıcının ilgisine sunulmuştur.