x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat

Hakkımızda

ŞİRKET

İnşaat Mühendisi Mehmet Doğan Kupik tarafından kurulan Şantiyeciniz, bütün bilgi birikimini uzmanlıktan devralarak inşaat sektörünün satın alma ezberini bozuyor. Genç, enerjik ve kendisini bu sektöre adamış profesyonel bir kadroyla hizmet veriyor. Şantiyeciniz, inşaat şantiye kurulum sürecinin en başından bitimine kadar pazarın ihtiyaç duyacağı bütün ürünlere ulaşmasını sağlayan çevrim içi bir tedarik zinciridir. Satın alma zorluklarını en aza indirerek zaman, enerji ve maliyetten tasarruf hedefliyor. Yalnızca kalifiye satıcıların ürünlerini sunan, ihtiyaca göre eşleştiren, en iyi fiyatı sunan ve siparişleri tamamlamanıza yardımcı olan, zamanınızı, enerjinizi ve maliyetinizi önemli ölçüde azaltan bir çevrim içi satın alma yöneticisi olarak çalışır. Aynı zamanda optimum fiyat seçeneği sunan Şantiyeciniz sektörde doğru konumlanmanızı sağlayarak profesyonel destek verir.

VİZYON

Spesifik alanda bir inşaat projesi için bütün yapı malzemelerinin tedarik edilebileceği bir tedarik zinciri bulmak başlı başına önemli bir meseledir. Bir tedarikçi, herhangi bir işletmenin tedarik zincirinde hayati bir role sahiptir. İnşaat sektörü, kalitenin sağlanması ve tedarik zincirinde herhangi bir kesinti olmaması için; değerli tedarikçilere sahip olması gerekmektedir. Kaliteden asla ödün vermeden ve o proje için belirlenen planlamaya bağlı kalmaya devam ederek hizmet vermek temel vizyonumuzu yansıtır. Türkiye’nin neresinde olursa olsun hâlihazırda bir şantiyesi bulunan ya da şantiye kurmaya hazırlanan yükleniciler, taşeronlar ve kalfaların; şantiye kurulumundan bitişine kadar ihtiyaç duyabileceği tüm malzemeleri tek elden uygun maliyetle alabileceği bir tedarik zinciri sunarak müşteri memnuniyeti hedefleriz.

MİSYON

İnşaat sektörünün temel tedarik zinciri eksikliğini gidermek üzere çıktığımız bu yolda Türkiye’nin bir numaralı şantiye tedarik merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Siz değerli sektör ortaklarımızla birlikte büyüyor ve önemli projelerde yer alıyoruz. Geçmişten aldığımız tecrübeyi günümüzün dijital dünyasına uyarlayarak hizmet vermek kendimize verdiğimiz en önemli görev. Hayatın her alanında hâkim olan dijitalleşme inşaat sektöründe de zemini kayganlaştırdı. Bu bilinçle siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyat garantisiyle hizmet vermek misyonumuzun mottosudur. İnşaat sektörü için malzeme ve hizmet satın alma ihtiyacında zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak dünyanın önde gelen çözüm sağlayıcısı olmak. Gelin satın almada karşılaşılan zorluklara karşılık bunların üstesinden gelmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi size gösterelim.

DEĞERLER

Bütünlük: Yaptığımız her işte etik kurallara uygun, açık ve dürüst davranırız.
Eksiksiz ve Kusursuz Hizmet: Müşterilerimiz işimizin odak noktasındadır.
Mükemmelliyetçilik: Yaptığımız her işte en iyi ve sürdürülebilir sonuçları elde etmek için bilgi, beceri ve kaynaklarımızı kullanırız.
Yenilikçilik: Yeni çözümler geliştirmek konusunda tutkumuzu kaybetmeden, sonuç odaklı çalışırız.
Deneyimlerin Paylaşımı: Geçmişte yapmış olduğumuz bütün işler bizim gelecekte yapacaklarımızın habercisidir. Tedarik ettiğimiz bütün ürünlerde nasıl sonuçlar alacağınızı açık yüreklikle paylaşırız.
Etkili İletişim: Müşterilerimizle aramızda görünmeyen ama kuvvetli bağlar oluştururuz. Müşteri temsilcilerimiz bütün ihtiyaçlarınızı anlayarak çözümler sunar.
Güvenilirlik: Taahhütlerimizi her zaman yerine getiririz.