x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Banyo Bataryası

Banyo bataryası duvar üzerine monte edilen ve üzerinde soğuk ve sıcak su komutlarının yer aldığı ve tek parça halinde satışa sunulan ürünlere verilen addır.

Bir banyo lavabosu seçmek, başlangıçta hayal edebileceğinizden daha zor olabilir. Her türlü renk, yüzey, stil ve boyutta birçok farklı banyo bataryası vardır.

Banyo bataryası seçmek, genellikle aynı musluğu yıllarca saklayacağınız ve odanın ve diğer banyo armatürlerinin genel hissi ve temasıyla eşleşeceği için çok dikkatli yapılmalıdır. Bir satın alma işlemi yapmadan önce farklı tipteki banyo bataryaları hakkında bilmeniz gereken kritik maddeler bulunmaktadır.

Köprü Tarzı Banyo Bataryası

Eski moda tarzı günümüz teknolojisiyle birleştirmek istiyorsanız, köprü bataryaları tam bu tarza yönelik üretilmişlerdir. Köprü kolların ve musluğun tek bir parçadan ayrıldığı anlamına gelmektedir.

Bu üç yerine banyo tezgahında iki delik gerektirir. Çoğu zaman alttan montajlı evyeli köprü bataryaları da bulmak söz konusu olabilmektedir. Bu kombinasyon size lavabo bataryasını deneme özgürlüğü de sunmaktadır. Genellikle, köprü bataryaları banyo tezgahına monte edilir. Bu da musluğun etrafını temizlemeyi kolaylaştırır ve bu nedenle banyonuzu temiz ve hijyenik tutmayı kolaylaştırır. Bu ürün evsel kullanım için idealdir. Her tarz ve yaşa uygun olmalarıyla dikkat çeken bu ürünler her bütçeye uygundur.

Bunun yanı sıra şantiye kurulum alanlarında da kullanımı mümkün olan banyo bataryası çeşididir. İnşaat alanlarında bulunan konteyner kentlerde de kullanımı mümkün olan bir banyo bataryası çeşididir. İnşaat işçilerine kolay ve rahat bir kullanım sunmaktadır.

Kartal Banyo Bataryası Modeli

Kartal banyo bataryası modeli de şantiye ve inşaat alanlarında kullanıma uygun bataryalardır. Bu ürün aynı zamanda yerli üretim olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu banyo bataryalarının kolu bulunmamaktadır. Bu da yerden tasarruf sağlayan bir üründür. Bu musluklar bir taban biriminin her iki yanında birer tane olmak üzere iki kulp ve bir ağızlık içerir.

Paslanmaz çelikten üretilen bu ürün, uzun süreli bir kullanım hedefiyle tasarlanmıştır. Kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım vaat etmesi sebebiyle hem evlerde hem şantiye alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Tek Kulplu Banyo Bataryası

Tek kollu bataryalar olarak da bilinen tek kollu banyo bataryası modeli de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hem evsel kullanımda hem de şantiye gibi zorlu çalışma koşullarının hakim olduğu inşaat alanlarında kullanıma uygun olması da bu ürünün popülaritesini yükseltmektedir.

Tek kollu muslukların tekil kolu, hem suyun sıcaklığını hem de su basıncını kontrol eder. Tek kulplu bataryalar, mutfak bataryaları için de popüler bir stildir. Bu muslukların musluk montajı için banyoda veya mutfak tezgahında yalnızca bir delik açmak yeterlidir. Bununla birlikte, ek delikler varsa bazı bataryalarda ekstra delikleri kapatmak için bir montaj plakası da bulunur. Aynı zamanda banyo bataryası tamiri gibi içeriklere ulaşarak montaj işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Duvara Monteli Banyo Bataryası

Duvara monteli banyo bataryası modelleri, lavaboya veya tezgaha monte edilmiş bir musluğun aksine duvara takılır. Bu bataryalar lavabonun üzerine uzanır ve çok çeşitli stil, boyut, renk ve kaplamaları da mevcuttur. Bir banyo lavabo bataryası seçmeden önce, aradığınız şeyi anlamak için seçenekler dikkatle gözden geçirilmelidir.

Klasik Banyo Bataryası

Bu banyo bataryası modeli yerli üretim olmasıyla öne çıkmaktadır. Bunun yanı bu klasik banyo bataryası modeli pirinç üzeri krom kaplama olarak üretilmiştir. Bu sayede herhangi bir kararma ya da paslanma yapmamaktadır. Bu ürün banyoda herhangi bir iz bırakmamaktadır. Bu sayede temiz bir kullanım sunmaktadır. Banyo bataryası aynası da şantiye kurulum alanlarında tercih edilmektedir.

Kolay montaj özelliği sayesinde inşaat ve şantiye alanlarında yüksek oranlı bir kullanıma sahiptir. Ürün montaj aparatlarıyla birlikte eksiksiz olarak alıcıya ulaştırılır. Karton bir kutu içerisinde alıcısına ulaşan bu ürünü evsel kullanım için de tercih edebilirsiniz.

Banyo bataryası nasıl takılır sorusu genel olarak kullanıcıların merak ettiği bir konudur. Bu ürünlerin montajı oldukça kolaydır. Bu ürünlere hırdavat malzemesi satan bir yapı marketten erişebilirsiniz.

Lotus Banyo Bataryası

Bu banyo bataryası modeli krom kaplama olmasıyla öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra pirinç malzemeden üretilmiş olması da ürünü bir adım öne çıkaran özelliklerdendir. Bu banyo bataryası modeli yerli üretim olmasıyla dikkat çekmektedir. Ürün alıcıya bir karton kutu içerisinde ulaştırılır. Banyo bataryası aparatı kutu içirisinde eksiksiz olarak iletilir. Kolay bir montaja sahiptir.

Aynı zamanda bağlantı parçaları ile birlikte gönderilmektedir. Bu ürünün çıkış ucu uzunluğu 160 milimetredir. Batarya bağlantı dişleri ise 3/4” değerinde olup eksantirik bağlantı dişleri de 3/4” – 1/2” değerindedir. 3-4 ideal çalışma basıncıdır. Bunun yanı sıra bu ürüne ilişkin bir takım kullanım önerileri de bulunmaktadır. Tesisatta oluşabilecek kirliliğin armatüre olan zararını önleyebilmek için de daire girişinde filtre kullanılması önerilmektedir.

Bu ürün evsel kullanımın yanı sıra şantiye alanlarında kullanılabilecek bir üründür. İnşaat malzemesi kategorisinde yer almasına rağmen doğrudan şantiye içi kullanımda oldukça popüler bir banyo bataryasıdır.

Çubuk Kol Banyo Bataryası

Bu banyo bataryası modeli ev, inşaat ve şantiye alanlarında kullanıma uygunluğuyla öne çıkmaktadır. Bunun nedeni ise kolay bir montaj imkânı sunmasıdır. Bu nedenle şantiye alanlarında kullanılan konteynerlerde de tercih edilmektedir. Bu ürün aynı zamanda yerli üretimdir. Bu nedenle fiyat performansı açısından da her tip kullanımda memnuniyet sağlamaktadır.

Evsel Kullanımda Banyo Bataryası Seçimi

Mevcut bir lavabonun musluğunu mu değiştiriyor musunuz yoksa sıfırdan mı başlıyorsunuz? Musluğunuzun tezgah veya lavabonuzdaki deliklerin sayısı ve aralığı ile uyumlu olması gerekmektedir. Lavabo deliklerinizin bulunduğu lavaboyu veya tezgahı değiştiriyorsanız, uyumlu delik aralıklarına sahip bir lavabo veya tezgah satın almanız gerekmektedir.

Musluğunuzu bir tezgah üzerine monte etmeyi planlıyorsanız, yeni tepenizde önceden delinmiş delikler olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Değilse, herhangi bir musluğa uyacak şekilde özel delikler açabilirsiniz. Lavabo ve musluğun bulunduğu alanın boyutunu göz önünde bulundurmalısınız.

Kulpları 8 inç aralıklarla ayrılmış üç parçalı bir musluk gibi, daha fazla yer kaplayan bir musluk ile iyi bir görüntü elde edilebilmektedir. Daha dar alanlar, tek parça veya orta setli musluk veya tek delikli musluk gibi daha küçük, daha kompakt armatürler için daha uygun olabilir. Ayrıca seçtiğiniz musluğun tesisatının da sahip olduğunuz alana sığacağından emin olun.

Banyo Bataryası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Banyo bataryası fiyatları seçilen ürünün modeline ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak banyo bataryası modelleri geniş bir ürün yelpazesiyle alıcının dikkatine sunulmaktadır. Bu sayede her bütçeye uygun banyo bataryası modellerine ulaşım kolaylaşmaktadır.

Çünkü alıcılar için bir ürünün işlevselliğinin yanı sıra fiyat performansına da önem vermektedirler. Fiyat performansının yanı sıra banyo bataryası kullanıcı yorum ve geri bildirimlerine de dikkat etmektedirler. Bu nedenle kullanıcı yorumları da önemlidir. Alıcıların bir ürünü satın almadan önce izlemiş olduğu birkaç yöntem vardır. Alıcılar kullanıcı yorumlarına da dikkat etmektedirler.

Kare banyo bataryası da kullanıcılardan artı not alan bir ürün olmasıyla öne çıkmaktadır. Türk Standartları Enstitüsünden belgeli olan bu ürün yerli üretimdir. Bunun yanı sıra krom kaplama olan bu banyo bataryası pirinç malzemeden üretilmiştir. Kaplaması dolayısıyla kararmalara karşı dirençli bir üründür. Montajı kolaydır. Bütün bağlantı parçaları alıcıya kutusunda eksiksiz bir biçimde gönderilmektedir.

Siz de banyo bataryası ve diğer ürünlerimize sitemiz üzerinden bakabilir, dilediğiniz ürünü anında sepetinize ekleyerek sahip olabilirsiniz.