Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

İç Kapı Gömme Kilitler

İç kapı gömme kilitler kapıya monte edilerek kullanılabilen bir güvenlik sistemi içerir. Sensör işlevli kilit, çeşitli kuvvetlere ve darbelere karşı uyarı sesi sistemini harekete geçirir. Kesilmelere ve kırılmalara dayanıklı oymalı kilitler ile mülkünüzü güvende tutabilirsiniz.

İç Kapı Gömme Kilit Modelleri

İç kapı gömme kilitler birçok şekilde üretilir. Gömme kilitler kalitesine göre üretim malzemeleri farklı olabilir. Nikel, pirinç, krom ve alüminyum malzemelerinden üretilen gömme kilitlerin fiyatları, markalara ve malzeme kalitelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kale iç kapı gömme kilidi çeşitleri arasında birçok model mevcuttur. Bu kilitler genel olarak:

 • İç kapı plastik sürgülü mandallı gömme kilit
 • Klasik gömme oda kilidi
 • Ekstra gömme iç kapı kilidi
 • Çelik iç kapı gömme kilidi

gibi farklı şekilde üretilebilmektedir. Kullanım amacına göre üretilen birçok çeşit mevcuttur. Kendiniz için en uygun iç kapı gömme kilitler modelini belirlemeli ve ona göre satın almalısınız. Ayrıca gömme kilitlerini kullanacağınız alanın ölçülerine göre gömme kilidi seçmeniz gerekmektedir. Kale iç kapı gömme kilit 151 r modeli nikel alaşımı ile üretilir ve iç kapılar için çoğunlukla tercih edilir.

Kale iç kapı gömme kilidi farklı birçok modelde üretilir. Kapı çeşitinize uygun modelleri ve dahasını öğrenmek için çeşitli internet sitelerini ziyaret etmeden önce Kale Kilit sitesine bakmalısınız. Kale iç kapı gömme kilit çeşitlerine ayrıca Kale ürünlerinin satıldığı mağazalardan da bakabilirsiniz.

Gömme Kilit Aparatları

İç kapı gömme kilitler birçok monte aparatı ile birlikte satılır. Bunlar genellikle evin iç kısımlarına asma kilit olarakta monte olabilir. Kapı kilitlerinde kullanabilmek için çeşitli aksesuar ile iç kapılara monte edildikten sonra, asma kilitler ile birlikte kilitlenebilir. 

Bu aparatlar çeşitli malzemelerden üretilebilir. Bu malzemeler genellikle demirden olsa da pirinç ve nikel gibi alaşımlardan da sıkça üretilir. Bu noktada bu alaşımların paslanmaz ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

Gömme Kilitler

İç kapı gömme kilitler kolay açılabilen yapılara sahip kilitlerdir. Bu tip kilitler için özel olarak üretilmiş anahtarlar mevcuttur. Bu anahtarlar yardımıyla kilitler dilediğinizce kilitleyip, tekrar anahtar ile açabilirsiniz. 

İç kapılarda gömme kilitler, dış kapı kilitlerine göre faklı üretilebilir. Uygun fiyata satılan çok fazla dayanıklı olmayan lakin elle kırılması ise zor olan birçok kilitler üretilir.

Gömme Kilitlerin Ölçüleri Standart mı?

İç kapı gömme kilitler standart değildir ve kullanım alanına göre belirlenmelidir. Bu tip kilitleri satın almadan önce, kilitlemek istediğiniz yerin ebatlarını belirlemelisiniz.  Bu ölçülere göre kilit düzeni seçerken malzeme kalitesine de ayrıca dikkat etmelisiniz. Piyasa çokça dayanıksız ve kalitesiz kilit düzenekleri mevcuttur. Bu malzemeler kilit göbeği kırılmaması için kaliteli malzemelerden üretilmelidir.

iç kapı gömme kilit farklı ölçülerde üretilir. İç kapı gömme kilitler satın alınmadan önce kullanım yerinin ölçüleri alınmalı ve ona göre kilit modeli satın alınmalıdır.

Kilit Çeşitleri Nelerdir?

Gömme kilit çeşitleri ise:

 • Cam Kapak Kilitleri.
 • Çekmece-Kapak Kilit Ağızları
 • Elektrikli Kilitler.
 • Kapı Kilitleri. 
 • Oda Kilitleri. 
 • Silindirli Kilitler. 
 • Makaralı Silindirli Kilitler. 
 • Sürme Kapı Kilitleri. 
 • Tirajlı (Demir Kapı) Kilitler.
 • Silindir kilit çeşitleri

Gibi birçok gömme kilit modeli mevcuttur. İç kapı gömme kilit fiyatları üretildiği malzeme çeşitlerine göre ve markalara gire sabit değildir. Ancak standart kilitlerin fiyatları gayet ucuzdur. Birçok kilit modeli piyasada mevcuttur. Kapı kilitlerinden farklı olarak kullanılması için tasarlanan asma kilitleri piyasada çokça üretilmiş çok amaçlı kilitlerdir.

Şantiye Sahalarında Gömme Kilitler

Şantiye alanlarında çalışan işçiler iç kapılara monte etmek için genellikle gömme kilit kullansa da farklı kilit modelleri de şantiye sahalarında kullanılabilir. Ayrıca şantiye alanlarında monte edilmesi için bu tip gömme kilitler toptan olarak sipariş edilebilir.

Şantiye malzemeleri satın alınabilen dükkanlarda birçok iç kapı gömme kilitler modelleri mevcuttur. Ancak farklı kullanım alanları için diğer iç kapı modelleri tercih edilebilir.

İnşaat Alanında Gömme Kilitler

İnşaat sırasında kapılar için kilitler sipariş edilebilir. Kapı kilitleri kapı modellerine göre değişebilir. Bu kapılar günümüzde gelişen teknoloji sayesinde artık daha güvenilir ve daha çok koruma sağlayan malzemelerden üretilir. Bu kapılar kendilerine has kilit sistemleri ile bireylere daha fazla güven verir.

İnşaat alanlarında çalışan işçilerin önce iş kazalarını önlemek amacıyla çeşitli önlemler alması gerekmektedir. İş güvenliği konusunda bu gibi önlemler işçilere verilir. Ayrıca kişilerin bireysel eşyalarının korunması için, kesinlikle kişisel eşyaları kilitlenmelidir. İnşaat alanlarında kişisel eşyalar çoğunlukla dolaplara konulduğu için asma kilit bu dolaplar için uygun bir modeldir.

İç Kapı Gömme Kilidi Siparişi

İnşaat malzemeleri sipariş edilirken iç kapı gömme kilitleri gibi çeşitli kilitler topluca alınıp monte edilebilir. Bu kilitler şantiye ve inşaat alanlarında çalışmalar sırasında herhangi bir malzemenin kaybolmaması için önemlidir. İşçiler herhangi bir yapı malzemesi monte ederken her türlü alete ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle aletlerin güvenliği önemlidir.

Hırdavat ürünleri satılan dükkanlarda genellikle çeşitli gömme kilitler bulunmaktadır. İç kapı ve dış kapı gömme kilitleri gibi piyasada birçok kilit modeli bu dükkanlarda satılmaktadır. Ancak piyasada fazlasıyla kalitesiz kilit bulunmaktadır. Hem anahtarları dayanıksız hem de kilitler ucuz malzemelerden üretilir. Bu noktada satın alırken ürünün kalitesine ve dayanıklılığı göz önünde bulundurulmalıdır. İç kapı gömme kilit 151 r modeli piyasadaki birçok kalitesiz ürüne göre daha kaliteli ve sık tercih edilen iç kapı gömme kilit modeli olabilir.

İç kapı gömme kilitleri her kapı için standart ölçülerde olamaz. Bu nedenle evinize uygun iç kapı gömme kilitlerini aldığınız ölçüler doğrultusunda birçok şekilde temin edebilirsiniz. Piyasada farklı türlerde gömme kilitler bulunsada sizin için en dayanıklı ve kaliteli olanı tercih etmelisiniz.

Hırdavat Malzemeleri Toptan Satan Yerler

Çeşitli hırdavat malzemeleri toptan olarak bu gibi dükkanlardan iç kapı gömme kilitleri sipariş edilebilir. Kilit işleri yapan kişilerden inşaat firmalarına toptan satışlar daha iç kapı gömme kilitleri fiyatları açısından daha uygun fiyatlara gelmektedir. Şantiye malzemeleri toptan olarak çeşitli firmalar tarafından, şantiye bölgesine ulaştırılabilir.

Bu yönde birçok kuruluş hırdavat malzemeleri ve iç kapı gömme kilitler gibi birçok ürünü, şirketlere toptan olarak temin edebilir inşaat aşamasında iç kapılara monte edebilirler. Tek seferde toptan sipariş edilen bu ürünler normalden daha uygun fiyarlara mal olabilir.

Nalburlar Gömme Kilit Temin Edebillir Mi?

Nalbur ihtiyacınıza göre çeşitli iç kapı gömme kilidi modelleri sunabilir. İhtiyaç alanınıza göre seçtiğiniz kilitlerin önce kalitesine sonra güven sağlayabilirliğine dikkat etmelisiniz. Nalbur İstanbul ilimizde de bu yönde faklı ürünleri temin edebilir. İsteğinize göre size bunları toptan olarak ulaştırabilir. Nalbur toptan olarak satışlar da yapabilir. Bu size maliyet açısından daha uyguna mal olur.

Gömme Kilit Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gömme kilit fiyatları kullanım amaçlarına göre değişebilir. Gömme kilitler çok pahalı ürünler olmasada bazı modelleri normalden yüksek fiyatlara satılabilir. Ayrıca iç kapı gömme kilitler üretildikleri malzemelere göre de fiyatlandırılır. Bu kilitler için estetik görünüm önemlidir. Evin iç kısımlarında kullanıldıkları için görünümü önemli olan iç kapı gömme kilitleri için nikel alaşımı ile üretilmiş modeller daha sık tercih edilir.