Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Kaynak Makinesi

Kaynak makinesi elektrik çıkışını sabit akım veya sabit voltaj olarak düzenleyen bir gereçtir. Sabit akım kaynakçıları, belirli bir akımı korumak için elektrik çıkışını değiştirmektedir. Sabit voltaj kaynakçıları ise belirli bir voltajı korumak için elektrik çıkışını değiştirmektedir.

Kaynak Makinesi Nasıl Çalışır?

Kaynak makinelerinde elektrik veya pil gücü kullanılmaktadır. Yüksek akım kaynak işleri için minimum 80 amper kullanılmaktadır. Mekanik kuvvet bir içten yanmalı motor tarafından yönetilmektedir. İmalat kaynak makineleri genellikle otomatik olmalarıyla dikkat çekmektedir.

Kaynak Makinesi Fiyat

Kaynak makinesi fiyatları seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmelerinin yanı sıra markalara göre de değişmektedir. Bu nedenle her bütçeye uygun kaynak makinesi bulmak kolaydır.

Kaynak Makinesi Çeşitleri

Kaynak makinesi denildiğinde günümüzde pek çok seçenek bulmak mümkündür. Bu nedenle kaynak makinesi çeşitleri de oldukça geniş bir yelpazede kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır.

Magmaweld Ministick Deluxe 140 Amper Set Çanta Kaynak Makinası da bu ürün çeşitliliğine dahil olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bir set halinde kullanıcıya sunulan bu ürün 140 amper gücünde olmasının yanı sıra 230 Watt motor gücüne sahiptir. Aynı zamanda elektriklerde bir problem yaşansa bile jeneratörle çalışmak da mümkündür.

Düşük ve Yüksek Girişli Kaynak Makinesi

Bu ürünün öne çıkan bir başka özelliği ise düşük ve yüksek giriş voltajı koruma avantajına sahip olmasıdır. Bu ürün rutil ve bazik olmak üzere iki farklı elektrot ile kaynak karakteristiği sağlamaktadır. Ağırlığı 4 kilogram olan bu ürün akım ayar skalası elektrod çaplarına göre dizayn edilmesiyle öne çıkmaktadır. Bu kaynak makinesi birçok gelişmiş özelliğinin yanı sıra açık havada da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

En küçük amperden başlayan kullanım seçeneği sayesinde ince yüzeylerde bile başarılı bir kaynak işlemi elde edilmektedir. Kaynak ve elektrik kablolarının uzun olması nedeniyle performans kaybı yaşanmamaktadır. Aynı zamanda fan soğutmasına sahip olan bu ürün aşırı ısınmaya karşı da korumalı olmasıyla tercih sebebi olmaktadır.

KLPRO Kaynak Makinası İnverter 160 Amper KLMMA160

Türk Standartları Enstitüsü tarafından test edilip onaylanan bu kaynak makinesi modeli bir İtalyan markasıdır. Giriş voltajı 230 Watt olan bu makine, H koruma sınıfına dahil olmasıyla dikkat çekmektedir. Kaynak makinesi kablosu ise dışarıda çalışmaya uygun olarak belirlenen bir uzunluğa sahiptir. Kablonun toplam uzunluğu 1 metredir.

Magmaweld Monostick 165i Kaynak Makinesi

Kaynak makinesi yapımı bakımından işleri kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle evsel ürün statüsüne de girmektedir. Bu kaynak makinesi modeli taşınabilir olması nedeniyle rahat bir kullanım sunmaktadır. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu ürün jeneratör beslemesine de uygunluğuyla dikkat çekmektedir.

Kaynak Makinesi Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Kaynak makinesi tavsiye olarak kullanıcıların karşısına birçok ürün çıkmaktadır. Genel olarak kaynak makinesi çeşitleri kullanıcı yorumlarından olumlu yönde geri bildirim almaktadır. Alıcılar için kullanıcı yorumları önem teşkil etmektedir. Bu nedenle alıcılar herhangi bir ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını okumaktadırlar.

Siz de dilediğiniz kaynak makinesi modeline sayfamız üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.