x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Magmaweld Oerlikon

Magmaweld Oerlikon, kaynak ürünleri ve sanayi elektrodları tüketim malzemeleridir. Sanayinin gelişimiyle birlikte kaynak tüketim malzemelerinin ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir.

 

Kaynak makineleri üretimiyle beraber robotik sistemlere kadar uzanmaktadır. Magmaweld Oerlikon elektrod, tel-toz kaynak makinaları, robotik sistemler oluşturulmuş ve sanayi dünyasının ihtiyacına sunulmuştur. Magmaweld Oerlikon kaynak ile yol çıkan, daha sonra ücretsiz kaynakçı yetiştirmek amacı doğan bir hizmet vermeye çalışmaktadır.

Oerlikon Magmawweld Monostick 200i Inverter Kaynak Makinası

 

Magmaweld Oerlikon makinesi, pek çok farklı türe sahiptir. Kolay taşınması ile kolay kullanım sağlamaktadır. Oerlikon Magmaweld monotick 200i inverter kaynak makinası;

 • 00 mm de elektrod kaynağı yapabilme gücüne sahip kaynak invertörüdür.
 • 1 faz ve 230 V aralığındaki herhangi bir voltajda çalışmaya başlar.
 • Jeneratör ile besleme yapabilirsiniz. Jeneratöre uygunluk göstermektedir.
 • Uzun şebekelerde ve kaynak kablolarında performans kaybı olmaksızın kaynak yapmaktadır.
 • Açık havada kullanabilmektedir. IP 23S bir koruma sınıfındadır.

 

Magmaweld – Oerlikon kaynak gelecekteki dijital ve kesintisiz veri akışını sağlamaktadır. Verilerin görüntüleyip analiz edilmekte ve ürün kalitesi sorunu henüz oluşmadan dahi yakalanması verimliliği artırmaktadır. Magmaweld Oerlikon kaynağın dijitalleştirerek liderliği oluşturmaktadır. Kaynak makinelerindeki verileri toplayarak kullanılan düğer tüm yazılımlarla birlikte entegrasyonu sağlanır.

Oerlikon Magmaweld Monomag 180 Gazaltı Kaynak Makinası

 

Küçük atölyeler için tasarlanmış olan Magmaweld Oerlikon kaynak makinesi kullanımı çok kolay ve elverişlidir ve kademe kontrollüdür. Çelik, paslanmaz çelik, alüminyum gibi her türlü metal için uygunluk göstermektedir. Oerlikon Magmaweld Monomog 180 gazaltı kaynak makinası özellikleri;

 • Küçük atölyeler veya tamir atölyeler için çok idealdir.
 • Tüm özlü tel çeşitleri ile üstün bir kaynak performansı göstermektedir.
 • Kaynak akımı ön panelde ayarlanabilmektedir. Kaynak parametreleri yine bu ön panel üzerinden seçilebilmektedir.
 • Geri yanma, ön-son gaz ve yumuşak başlama ile start sistem içinden ayarlanabilmektedir.
 • Gaz testi ile serbest tel besleme butonları vardır.
 • Fazla ısınmaya karşı termik koruma vardır. Fan soğutma kullanılmıştır.
 • Hem atölye içinde hem de sahada kolay taşınması için büyük tekerleklere sahip olan gaz tüpü aksesuarı vardır.
 • Aksesuarları kaynak makinesiyle birlikte gelmektedir.

Oerlikon Magmaweld Esr 13 Rutil Elektrod 3.25 mm

 

Kaynak makinesi olan Oerlikon Magmaweld esr 13 rutil elektrod 3.25 mm çapına sahiptir. Magmaweld Oerlikon ürününün bu elemanı, çelik imalatlar, ferforje, tarım makineleri, kazanlar, demir doğrama ve muhtelif araçların imalatlarında kullanılır. Ayrıca bu makinelerin tamir ve bakımlarını yapmak için uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Her pozisyonda kullanabilecek bir tasarıma sahiptir. Çok zor olan yatay köşelerde rahat bir kullanım kolaylığı vermektedir. Saklama koşullarına dikkat etmeniz gerekir. Hassas bir yapıya sahiptir. Kuru bir odada ve sabit sıcaklık olan ortamlarda muhafaza edilmelidir. Oda sıcaklığı 20 C civarında ve sabit olmalıdır. Ve tahta paletlerin üzerinde saklanmalıdır.

 

Magmaweld Oerlikon Monostick 200i

 

Magmaweld oerlikon monostick 200i tüm özellikleri ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm özellikleri sırasıyla;

 • Jenaratörle çalışır. %15-%20’ye kadar voltajın dalgalanmasını koruyabilir.
 • Diğer klasik modellere kıyasla invertör teknolojisi sayesinde enerji verimi daha yüksektir.
 • Bazik ve rutil elektrotlar için kaynak karekteristiği mükemmeldir.
 • Akım ayarı skalası, kolay ayar olması için elektrod çapı baz alınarak tasarlanmıştır.
 • Açık havada rahat kullanım özelliğine sahiptir. Koruma sınıfı IP23’tür.
 • Hafif olması kolay taşınabilir bir özelliğe sahip olmuştur. Çalışma şartlarının zorluklarına göre uzun süre dayanıklılık sağlar.
 • İskelelerden olası devrilmelere karşı geniş bir tabanı vardır. Kolay devrilmezler.
 • Kaynak akımı olan şebeke dalgalanmaları ve kabloların uzun bağlantıları çalışmasını etkilememektedir.
 • Soğutmalı fanı vardır. Fazla ısınmasına karşı termik koruma kullanılmıştır.

Tüm bu özelliklere sahip Magmaweld Oerlikon monostic 200i kaynak makinesi, çalışmalarınızı kolaylaştırarak sizlerin çalışmalarına uygun hale getirilmiştir.

 

Şantiye Malzemeleri

 

Şantiye; inşaatlarda çalışacak olan kişilerin barınma ihtiyaçlarını karşılayacak olan yapılardır. Burada genellikle yeme, içme barınma, depolama, üretim yapılır. Şantiyelerde inşaatın yapı malzemeleri ve inşaat malzemeleri de bulunur. Bu malzemelere aynı zamanda şantiye malzemeleri de denmektedir.

Şantiye malzemeleri toptan alınan yerlerden alınmalı, personelin neye ihtiyacı varsa,

temin edilmelidir. Fiyatlar inşaatın veya şantiyenin olduğu illere göre değişmektedir. Bu nedenle her kullanıcıya ve her bütçeye hitap eden yerlerden temin edilmelidir.

 

Hırdavat Malzemeleri Toptan

 

Hırdavat, kelime anlamı olarak tüm metal, tel, çivi gibi birçok malzemenin bir arada bulunan toplamına denir. Malzemeleri temin etme ihtiyacına yöneliktir. Adet olarak veya toptan alabilme imkanına sahipsiniz. Magmaweld Oerlikon ise genellikle bu gibi hırdavat ürünleri arasında yer almamaktadır.

Yapı malzemesi inşaat halindeki bir binanın tüm araç ve gereçlerini sağlar. Hırdavat malzemeleri toptan satılan yerlerde yapı malzemeleri olarak belirgin olan malzemeler aynı ortamda bulunmaktadır. Kapı yapı malzemesi ise, kapı kolları hırdavat malzemesi olarak parçayı tamamlamaktadır. Kapı menteşeleri, kapı kilitleri gibi birçok malzeme de bu şekilde tanımlanır.

Son yıllarda değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlamak adına birçok değişiklik baş göstermiştir. Taşınabilir inşaat proje malzemeleri, kesme ve çizme malzemeleri hem iş yerinde hem de sahada kolay kulanım malzemeleri arasında yerini çoktan almıştır. Hafif ve taşınması kolay olan malzemeler daha çok tercih edilmektedir.

İnşaat malzemelerinin hepsinin bir arada bulunduğu toptan satılanlar bütçeyi çok sarsmaz, bütçe dostu pek çok ürün bulunabilir. Banyo hırdavat malzemeleri arasında musluklar, duş kabinleri, aynalar ve küvetlerin olduğu tüm malzemeleri ve çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hırdavat malzemeleri toptan ürünlerinin arasında, Magmaweld Oerlikon, maket bıçakları, matkap uçları, kesici disklerin hepsini ve ebatlarını bulabileceğiniz yerlerin başında gelir. Bu ürünler inşaat malzemelerini ve yapı malzemelerinin çoğu gereksinimini gidermektedir.

Keser modellerinin saplı ve sapsız çeşitlerinden, şantiye ve evsel ürünlerine kadar birçok kullanılan ürünlerin tamamını bulmak bir hayli kolaydır. İhtiyaçtan fazlasını bulunabileceği toptan malzeme yerlerine günümüzde sıklıkla rastlanmaktadır.

 

Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Magmaweld Oerlikon

 

Nalbur; inşaat malzemeleri, şantiye kurulum malzemelerini kapsayan büyük toptancı yerlerdir. Burada hem hırdavat ürünleri hem de nalbur ürünleri bulunabilir.

İhtiyaç listesinde hangi eksik ürün varsa kolaylıkla temin edilebilecek yerlerden biri de nalbur toptan bölgeleridir. Bu bölgelerde bütçe dostu fiyatlardan pek çok inşaat malzemesi bulunabilir. Kereste, çit, çeşitli özellikteki çiviler gibi tüm ihtiyaçlar buradan karşılanabilir.

Her semtte sık sık yer alan nalburlarda, Magmaweld Oerlikon ve benzeri malzemelerin

dışında da pek çok farklı ürünün alışverişi gerçekleştirilebilir. Örneğin şişme havuzlardan evcil hayvan yemlerine, oyuncak parçalarından dekorasyona kadar geniş bir ürün çeşitlilik yelpazesi bulunur. Bu sayede her birey, nalbur aracılığıyla ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü, oldukça uygun ve bütçe dostu fiyatlar karşılığında kolaylıkla giderebilir.

Günümüzde hemen hemen her bölgede mutlaka güvenilir bir nalbura rastlamak mümkündür. Ancak büyük şehirlerde çok daha fazla nalbura ve nalbur ürünlerine ulaşmak mümkündür.  Nalbur İstanbul da bireylerin hızla erişim sağlayabileceği bir hizmettir. Örneğin çividen başlayarak, koli bandına, duvar sıvalarına kadar her malzemenin pek çok farklı çeşidine bu gibi büyük şehirlerde rastlanabilir. İstanbul’daki bireylerin tümüne bölge bölge hizmet veren nalbur toptan malzeme satan esnaflar, gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Nalbur hizmetleri, Magmaweld Oerlikon ürünlerinin de pek çok farklı çeşidini bünyesinde barındırmaktadır. Nalburlar, pek çok farklı ürün konusunda pek çok farklı çeşit seçeneğine sahiptir. Bu sayede her birey veya firma, kendi işleri için en uygun ürünlerin en işlevli türevlerini kullanabilmektedir.