x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 48 ürün bulunmaktadır.

Nitril Eldivenler

Nitril eldiven, diğer eldiven malzemelerinden daha yüksek delinme direncine sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Nitril ayrıca Lateks veya Vinil eldivenlerden daha yüksek bir kimyasal dirence sahiptir.

Nitril Nedir?

Nitril, tek kullanımlık eldiven malzemesi olarak yaygın olarak kullanılan sentetik kauçuk bir bileşiktir. Nitril bir süredir kullanımda olan bir malzeme. Ancak son zamanlarda daha uygun fiyatlı hale geldi. Bu fiyat düşüşü de gıda, temizlik ve inşaat endüstrilerinde popülerlik kazandığını ortaya koyuyor. Nitril eldiven nedir sorusuna ise bu bileşikten üretilen eldiven cevabını verebiliriz.

Nitril, aynı zamanda diğer eldiven malzemelerinden de daha yüksek delinme direncine sahip olduğu için de kullanımı arttı.

Lateks Nedir?

Lateks doğrudan kauçuk ağaçlarından gelir. Lateks eldivenler en yaygın kullanılan tek kullanımlık eldivenlerdir. Çünkü piyasadaki tek güçlü tek kullanımlık eldiven malzemesi seçeneği olmayı başarmıştır. Bununla birlikte, şimdi birçok sektör lateks eldivenlerini nitril eldivenlerle değiştirmeye başladı.

Siyah Nitril Eldiven Nedir?

Siyah nitril eldiven el koruması anlamına da gelmektedir. Nitril, akrilonitril ve bütadien birleştirmesiyle oluşturulan sentetik bir ko-polimerdir. Nitril eldivenler yaşam döngüsüne kauçuk ağaçlardan kauçuk olarak başlar. Daha sonra lateks kauçuğa dönüştürülürler. Lateks kauçuğa dönüştürüldükten sonra, nitril bileşik malzemeye dönüşene kadar tekrar işlenirler.

Siyah Nitril Eldivenler Ne İçin Kullanılır?

Ekstra işleme ile tüm lateks proteinleri giderilir. Eldiven oluşturma işlemindeki ekstra işlem adımı, nitril eldivenlerin pazara ilk vurduğu zaman, latekse kıyasla çok pahalı olduklarıydı. Bununla birlikte, teknolojik gelişmeler nitril eldiven yapımında daha uygun maliyetli uygulamalar sağlamıştır. Nitril eldivenler artık lateks eldivenler kadar ekonomiktir.

Tüm lateks proteinlerinin yeniden işlenmesi ve uzaklaştırılması, nitril malzemenin lateksten daha düşük bir alerji oranına sahip olduğu anlamına gelir. Siyah nitril eldiven genellikle ağır ve insan gücüne dayalı işler için kullanılır. İşçi ve teknisyenler de buna dahildir.

Siyah Nitril Eldiven Mekanik İçin Uygun mudur?

Siyah nitril eldiven mekanik için tercih edilen tek kullanımlık eldivenlerdir. Bazı siyah nitril tek kullanımlık eldivenler düşük ter teknolojisine sahiptir. Bu özellik mekanik ve açık hava esnafları için oldukça kullanışlı olmalarını sağlamaktadır.  El yaralanmalarının, maruziyetlerinin ve cilt hastalıklarının çoğu koruyucu eldiven giyilerek kolayca önlenebilir. Bu yüzden her iki ihtiyaca uygun eldiven seçmek önemlidir. El becerisi ve kişisel koruma.

Nitril Eldiven Seçimi Nasıl Yapılır?

Uygun eldivenin seçilmesi, doğru ölçüyü seçmekten daha fazlasını içerir. Eldivenler, taşınan malzemeye, söz konusu tehlikeye ve yapılan işleme uygunluklarına göre seçilmelidir. Bununla birlikte, doğru eldiveni seçmeden önce eldivenin tam olarak kullanılacağı ortamı tanımlamak önemlidir.

Kimyasallar tipik olarak kimyasal sınıflarına ayrılırlar. Genellikle belirli bir sınıftaki bir kimyasal türüne karşı iyi performans gösteren bir eldiven, o sınıftaki diğer kimyasallara da dayanabilmektedir. Belli bir aside karşı iyi çalışan bir eldiven eli korumaktadır.

Belirli bir uygulamadaki kimyasal tehlikeleri belirledikten sonra, bir sonraki adım, tehlikeleri eldiven malzemesine (veya bunlara karşı koruma için en uygun polimere) uygun hale getirmektir.

Nitril Eldiven Çeşitleri

Farklı eldiven malzemeleri sadece koruyucu özelliklerde değil, aynı zamanda doku, esneklik ve kalınlıkta da farklılık gösterir. Eldivenler söz konusu olduğunda, tek tip her duruma uymaz. Degradasyon, kimyasal maruziyetten sonra eldivenin başına gelen fiziksel değişikliktir. Örneğin, hidrokarbonlar (veya yağ bazlı kimyasallar) lateksi son derece hızlı bir şekilde parçalayacaktır, oysa polimer nitril bu kimyasallar grubuna karşı iyi dayanır.

Nitril eldiven iyi, genel kimyasal dirence sahiptir ve genellikle diğer eldivenlerden daha ucuzdur. Sonuç olarak, çoğu eldivenden daha geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılırlar. Nitril, kimyasal maddelere dayanıklı eldivenlerin başında gelir. Kimyasal üreticileri, genellikle tesis çevresinde genel iş eldivenleri olarak nitril kullanmaktadırlar. Nitril eldivenler benzin, gazyağı ve diğer petrol çözücülerine dayanıklı olmalarıyla dikkat çekmektedirler.

Pudrasız Nitril Eldiven

Nitril eldiven çeşitleri pudralı ve pudrasız olmak üzere iki farklı grupta sergilenmektedir. Pudrasız nitril eldiven diğer eldivenlere oranla daha kalın olmasıyla öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bu eldiven şantiye ve inşaat gibi çalışma alanlarında kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra atölye ve tarım alanlarında da kullanıma uygunluğuyla dikkat çekmektedir. Bu ürünler her kullanım biçimine göre şekillenebilmektedir.

Bu ürünler mavi, siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bu pudrasız nitril eldiven çeşitleri lateks eldivenlere göre daha dayanıklı olmaları sebebiyle piyasada oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda lateks alerjisi olan kişiler için de önerilen bir üründür. Bu ürün lateks alerjisi için bire bir olarak üretilmiştir. Aynı zamanda dokulu yüzeye sahip parmak uçları sayesinde kuru veya ıslak maddelerin daha sıkı kavranmasını sağlamaktadır. Terleme yapmıyor oluşu da ürünü tercih edilenler sıralamasına almıştır.

Yunus nitril eldiven çeşitleri de piyasada bulunan çeşitler arasında yer almaktadır. Birden fazla marka seçeneği sayesinde nitril eldiven çeşitleri geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır.

Beybi Nitril Eldiven Çeşitleri

Nitril eldiven dendiğinde akla gelen Beybi nitril eldiven çeşitleri de çok amaçlı kullanıma sahip ürünler arasında yer almaktadır. Sarı renk seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulan bu ürün yüzde yüz pamuktur. Aynı zamanda insan anatomisine uygun bir tasarıma sahip olması da kullanımı kolaylaştırmaktadır. Bilek bölümü ise likra ve pamuk karışımından oluşmaktadır. Bebek nitril eldiven oldukça çeşitlidir.

Nitril eldiven çeşitleri kaplamasıyla diğerlerinden ayrılmaktadır. Silikonsuz bir eldiven çeşidi olan bu ürün elin hava almasını da kolaylaştırmaktadır. Esnek ve yumuşak bir bir kavrama sağlayan bu ürün aynı zamanda ısı yalıtımı da yapmaktadır. Bu sayede elin Ph derecesini korumasına da yardımcı olur.

Bu eldiveni öne çıkaran bir diğer özellik ise delinme, kesilme, aşınma ve sürtünmeye dayanıklı olmasıdır. Konforlu kullanım hedefiyle tasarlanan bu ürün bileği sarma özelliği sayesinde tasarım olarak da beğenilmektedir. Şantiye malzemesi listesinde yer alan bu ürün işçilerin güvenlik önlemlerine bir destektir.

Beybi Zebra Nitril Eldiven

Beybi Zebra yarı nitril kaplama eldiven çeşidi de bu serinin bir başka ürünüdür. Yarı nitril kaplama olan bu eldiven örgü polyester olmasıyla öne çıkmaktadır. Kırmızı ve siyah olarak iki rengi bünyesinde barındıran bu ürün genel kullanıma da uygundur. Bu ürünün özellikleri arasında dayanıklılığı da bulunmaktadır. Yırtılmalara karşı dayanıklı olmasının yanı sıra aşınma konusunda da kendisini ispatlamış bir üründür.

Eldivende bulunan bu kaplama aynı zamanda yağ ve grese karşı da dayanıklıdır. Özel bir kalıpla üretilmesi nedeniyle ele tam olarak oturmaktadır. Nefes alabilen yapısı sayesinde elde terletme de yapmamaktadır. Aynı zamanda bu ürün tırtıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede tam bir kavrama sağlayarak kaydırma yapmamaktadır.

Nitril eldiven fiyatları seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bir şantiye kurulumunda ürünlerin işlevsel olmasının yanı sıra fiyat performansı da göz önünde bulundurulmaktadır. Her bütçeye uygun ürünler sayesinde bütün inşaat ve diğer sektörler açısından kullanıma uygundur.

Beybi Kn2 Nitril Eldiven

Yüksek performanslı bir ürün olmasıyla öne çıkan bu nitril eldiven modeli, 3/4 oranında nitril kaplıdır. İnşaat malzemeleri arasında yer alan bu eldiven pamuk astarlı bir dokuya sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Mekanik, montaj, otomotiv, sanayi ve inşaat alanlarında kullanım yoğunluğuyla dikkat çekmektedir. Bu eldiven kolu ve eli kavrayarak konforlu bir kullanım sunmaktadır.

Sarı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün, 10 numaraya kadar beden seçeneğine sahiptir. İç asjtarı yüzde yüz pamuk olan bu ürün dokunmuş kumaştan üretilmiştir. Bunun yanı sıra tüm iş güvenliği testlerinden de geçmiştir. Bir diğer öne çıkan özelliği ise mekanik risklere karşı da koruma sağlamaktadır.

Örgü Standart n-102-1 Nitril Eldiven

27 santimetre uzunluğa sahip olan bu eldiven, yüzde yüz pamuklu olmasıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda yüzde yüz doğal lateks olan bu ürün ısı ve sürtünmelere karşı da dirençlidir. Dayanıklı bir ürün olması hedefiyle tasarlanan bu ürün esnek bir yapıya sahiptir. Delinme konusunda da yeterliliğini kanıtlamış bir üründür. Aynı zamanda mekanik bir direnç de gösterebilen bu ürün ele rahatlıkla oturmaktadır. Bunun yanı sıra uzun süreli bir kullanım da sağlamaktadır. İş güvenliği malzemeleri arasında kritik bir yere sahiptir.

Yap tutmama özelliğine sahip olan bu ürün, el sağlığı konusunda gereken testlerden de geçmiştir. PVC veya diğer çeşit eldivenlere oranla daha yaygın bir kullanıma sahiptir. Bunun nedeni ise dayanıklı oluşudur. Aynı zamanda doğada kolaylıkla çözünebilen bir malzeme olmasıyla da doğa dostu unvanına sahiptir.

2g nitril eldiven çeşitleri şantiye kurulumu gibi ustalık gerektiren işlerde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Vento Elv Sarı Nitril Eldiven

Vento elv sarı nitril eldiven çeşitleri de iş güvenlik malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu eldiven çeşitleri kullanıcı dostu olmalarıyla dikkat çekmektedir. Eli tam kavrayan yapısı sayesinde kavrayışı kolaylaştırır. Bunun yanı sıra bu ürün üretim yerinin Türkiye olmasıyla da dikkat çekmektedir. 9 ve 10 olmak üzere iki farklı beden seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulan bu ürün inşaat alanları gibi zorlu çalışma koşullarına da uygundur.

Nitril eldiven profilleri aratması yapan kullanıcılar bu ürünlere rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

Petrolcü Nitril Eldiven

Petrole karşı dayanıklı olan bu eldiven çeşidi işçilerin güvenli çalışma alanları yaratmada en önemli destek ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürün birçok avantaja sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Elin hava almasını kolaylaştıran bir nitril kaplama oranına sahiptir. Esnek ve yumuşak bir tutuş sağlamasının yanı sıra kavrama konusunda da yumuşak bir yaklaşımı vardır. Aynı zamanda sardonlu bir iç yapıya sahip olan bu ürün terleme karşıtı özelliğine de sahiptir. Bunun yanı sıra ısı yalıtımı özelliğiyle de elin Ph değerini korumaktadır.

Ürünün öne çıkan bir diğer özelliği ise delinme ve yırtılmaya karşı dirençli olmasıdır. Dayanıklı bir ürün olarak tercih edilen bu eldiven çeşidi anatomik bir tasarıma sahiptir. Bu sayede ele tam olarak oturmaktadır. Ele tam olarak oturması sayesinde de sağlam bir kavrama ortamı yaratmaktadır.

Bu ürün her mevsim kullanılabilme özelliğine sahip olmasıyla da kullanıcı yorum ve geri bildirimlerinden geçerli not almıştır. Likra karışıma sahip olan bu ürün yüzde yüz pamuk olmasıyla da kullanımda rahatlık sağlamaktadır. Örgü bir bilekliğe sahip olan bu ürün yüzde yüz pamuk jarse astara sahiptir. Avuç içi kaplaması mavi ve yeşil renge sahip olan bu ürün silikonsuzdur.

Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan bu ürün her iklim koşulunda rahatlıkla kullanılabilecek düzeyde tasarlanmıştır. Aynı zamanda inşaat ve şantiye alanları gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir. Güvenli bir kullanım sağlamaktadır.

Genel olarak bu ürünler sarı nitril eldiven olarak aratılmaktadır. Bunun nedeni ise sarı renkli eldivenlerin daha yoğun kullanılmasıdır. Aynı zamanda nitril eldiven siyah çeşitleriyle de dikkat çekmektedir. Siyah nitril eldiven modelleri camcıların da tercih ettiği bir ürün çeşididir.

 

Vento V15 Gri Beyaz Nitril Eldiven

Bütün nitril eldiven çeşitlerinde olduğu gibi gri beyaz nitril eldiven de aşınma ve yırtılmaya karşı dirençli olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu eldiven çeşidi yüzde yüz pamuk olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda birçok sektörün de tercih ettiği bir üründür. Nitril kaplama olan bu ürün özel bir kalıpla üretilmiştir. Bu nedenle ele tam anlamıyla oturmaktadır. Bunun yanı sıra bu ürün hafif sanayi ve inşaat alanlarında da kullanılabilmektedir. 12’li paket seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulmuş bir üründür.

Beybi PN7 Nitril Eldiven

Beybi nitril eldiven konusunda ürün çeşitliliğine sahip bir üründür. Bu nedenle pek çok alanda kullanılabilecek nitril eldiven çeşidi bulunmaktadır. Her nitril eldivenin kullanım alanı farklıdır.

Hafif sanayi, tarım, montaj, inşaat, şantiye kurulum gibi yerlerde kullanıma uygun bir eldivendir. Aynı zamanda delinmelere ve aşınmalara da dayanıklı bir eldiven çeşididir. Bu eldiven çeşidi, endüstride oldukça yoğun kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise toz ve kirlere karşı yoğun koruma sağlamasıdır. Aynı zamanda benzin ve yağ gibi kimyasallara karşı da dirençlidir. Dikişsiz bir ürün olan bu eldiven ele tam anlamıyla oturmaktadır. Bu sayede tam bir kavrama sağlayarak güvenli bir kullanım sunar.

Nitril eldiven zararları gibi birtakım sorular da kullanıcılar tarafından aratılmaktadır. Ancak bu nitril eldiven çeşitleri tamamen kullanıcıların iş güvenliğini sağlamak amacıyla üretildiği için bilinen bir zararı yoktur. Zararının aksine zorlu koşullarda çalışan işçilerin el sağlığını korumaktadır. Bu nedenle kullanımı kesinlikle önem teşkil etmektedir.

Livestar Kalın Mavi Nitril Eldiven

Bu ürün koruyucu eldivenler arasında yer almaktadır. Bu nedenle yaygın bir kullanıma sahiptir. Zorlu koşullarda çalışan işçiler için üretilmiş olan bu eldiven modeli lateks ile kaplıdır. Aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği standartlarına da uygundur. Bu eldiven yüksek ısıya dirençli olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda yırtılma, aşınma ve delinmeye karşı da oldukça dayanıklı olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu ürünün kullanımında dikkat edilmesi gereken belli başlı faktörler vardır. Örneğin kullanımında herhangi bir değişiklik yapılmaması en kritik uyarılar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu ürün yapım aşamasında da herhangi bir zarar vermemektedir. Bu nedenle satılık nitril eldiven makinası aratması da kullanıcılar tarafından oldukça sık aranmaktadır. Bu ürün bunların yanı sıra kalite ve yapım açısından sertifikaya sahiptir. Bu eldiveni öne çıkaran bir diğer özellik ise mekanik risklere karşı da dayanıklıdır.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven

Toptan ucuz nitril eldiven ihtiyacı genel olarak kalabalık ve zorlu koşullarda çalışma yürütülen alanlar için olmasıyla dikkat çekmektedir. Özellikle toplu alımlarda fiyat avantajı da öne çıkmaktadır.

Nitril, akrilonitril ve bütadien birleştirmesiyle oluşturulan sentetik bir ko-polimer olmasıyla öne çıkmaktadır. Nitril eldivenler kauçuktan üretilmektedir. Nitril bileşik malzemeye dönüşene kadar işlenir.

Ekstra işleme tüm lateks proteinlerini giderir. Eldiven oluşturma işlemindeki ekstra işlem adımı, nitril eldivenlerin pazara ilk vurduğu zaman, latekse kıyasla çok pahalı olduklarıydı. Bununla birlikte, teknolojik gelişmeler nitril eldiven yapımında daha uygun maliyetli uygulamalara yol açmıştır.

Nitril, Islak jel ve vulkanize kauçuğun bağlanma mukavemetini ve mekanik özelliklerini geliştirmek için, kopolimer modifikasyonunda nitril lateks sıklıkla karboksil içeren monomerler ilave edilir.  Yaygın karboksilik monomerler akrilik asit, metil akrilik asit gibi karboksil nitril lateks mekanik stabiliteyi, lateks yağ direncini önemli ölçüde artırabilir.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Ekonomik midir?

Nitril eldivenler artık lateks eldivenler kadar ekonomiktir. Tüm lateks proteinlerinin yeniden işlenmesi ve uzaklaştırılması, nitril malzemenin lateksten daha düşük bir alerji oranına sahip olduğu anlamına gelir.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Nitril Kauçuk mu?

Nitril kauçuk ağaçlardan elde edilir. Kauçuk nitril malzemeye dönüşene kadar işlenmektedir. Bu sayede nitril özelliği kazanırlar.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Hipoalerjenik midir?

Nitril tek kullanımlık eldivenler, lateks tek kullanımlık eldivenlerden daha düşük alerji oranına sahiptir. Nitril, alerjisi veya hassas cildi olan insanlar için iyi bir seçim olmasıyla dikkat çekmektedir.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Dayanıklı mıdır?

Nitril eldiven kimyasallara karşı daha dayanıklıdır. Delinme direnci daha yüksektir ve ticaret endüstrisine özgü renklerde gelirler. Ancak lateks eldivenler tıbbi olarak ilişkili mavi ve beyaz renklerde daha sık görülür. Mekaniklerin çoğunun güçlü, hünerli, kimyasallara dayanıklı bir eldivene ihtiyacı vardır, bu nedenle genellikle her zaman nitril eldiven çeşitleri tercih edilmektedir.

 

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Ne İçin Kullanılır?

Siyah nitril eldiven genellikle ticarete dayalı işler için kullanılır. Mekanik ve teknisyenler gibi. Siyah renk ayrıca kuaförlük veya şık bir eldiven gerektiren herhangi bir işi yapmak için mükemmel hale getirir.

Siyah nitril tek kullanımlık eldiven çeşidi mekanik için tercih edilmektedir. Bazı siyah nitril tek kullanımlık eldivenler bile düşük ter teknolojisine sahiptir. Bu da çalışanları mekanik ve açık hava esnafları için mükemmel hale getirir.

Nitril eldiven BPA, lateks, ftalat, Vinil, MBT içermez ve genellikle pudrasız olarak satılmaktadır. Toptan ucuz nitril eldiven bulmak bu nedenle kolay ve zahmetsizdir. Aynı zamanda nitril eldivenler su geçirmez özelliklere sahiptirler. Nitril kauçuktan elde edilir, bu nedenle doğal olarak bu özelliğe sahiptir. Şantiyeciniz müşteriye her daim güçlü kimyasal dirence sahip nitril eldiven seçenekleri sunarak kullanıcılarını memnun etmektedir.

Nitril eldiven üreticileri genel olarak standartlara uygun olarak bu üretimi gerçekleştirmek zorundadırlar. Bu nedenle satın alım yapılırken testlerden geçirilmiş olmasına özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Nitril Eldiven Ne Kadar Faydalı?

Toptan ucuz nitril eldiven uzun süre dayanabilmektedir. Ancak herhangi bir doğal ürün gibi onlar da sonunda bozulmaya uğrarlar. Nitril eldiven kutunuzun ömrünü uzatmak için, bunları doğrudan güneş ışığından ve ısıdan uzak tuttuğunuzdan emin olun.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Nitril Eldiven Neye Karşı Korur?

Nitril eldiven kullanıcının ellerini korumak hedefiyle üretilmektedir. Nitril malzeme, giyilen elleri herhangi bir kontaminasyondan korur ve kullanıcının dokunduğu herhangi bir öğeyi veya yüzeyi kontamine etmesini de engeller. Nitril, su geçirmez, yağ geçirmez, yağ geçirmez ve en önemlisi, bir dizi yaygın kimyasal ve maddeye karşı kimyasal dirençlidir. Nitril eldivenler, yüksek delinme direnci ve hünerli mukavemeti nedeniyle tıp endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Geçirimsiz mi?

Hiçbir şeyin sonsuza dek geçirimsiz olmadığını hatırlamak önemlidir. Nitril malzeme lateks malzemeye göre daha yüksek bir kimyasal direnç oranına sahiptir. Ancak bazı kimyasallar nihayetinde özellikle güçlü dereceli kimyasallardan geçecektir. Bununla birlikte, günlük iş eldiveni için, nitril eldivenler yaygın kimyasallara karşı el koruması için iyi bir seçimdir.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Geri Dönüştürülebilir mi?

Toptan ucuz nitril eldiven geri dönüştürülebilir ürünlerdir. Nitril eldivenler geri dönüştürülebilir ancak standart geri dönüşüm kutunuzun aksine özel bir ayrı geri dönüşüm kutusuna gitmeleri gerekmektedir.

 

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Biyolojik Olarak Parçalanabilir mi?

Toptan ucuz nitril eldiven çeşitleri biyolojik olarak parçalanabilir özelliğe sahiptirler. Nitril tek kullanımlık eldivenler sonunda biyolojik olarak bozunur. Ancak, lateks tek kullanımlık eldivenlerin kullanımı daha uzun sürer.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Üretim Süreci

Toptan ucuz nitril eldiven yapma makinesi üretim hattı süreçleri oldukça meşakkatlidir. Öncelik olarak el kalıbı temizlenir. Ardından el kalıp fırına sokulur. Sonrasında pıhtılaşma tankına koyulan bu kalıp fırına atılır. Ardından lateks daldırma tankına koyulan bu eldivenler yıkamaya alınır. Ardından süreç fırın, boncuklama, ana fırın, soğutma, klor yıkama tankı, su yıkama, nötralizasyon, su tankı, son fırın, sıyırma, paketleme, saklama ve satış öncesi kontrol şeklinde devam etmektedir.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Yapısı

Nitril eldivenler asit ve alkali direnci, yağ direnci, toksik olmayan, zararsız ve tatsız ürünlerdir. Lateks içinde protein içermeyen, insan alerjisini engelleyen nitril sentetik malzemeden üretilmiştir.

Birçok avantajı vardır. Bunlar arasında formül ve ileri teknoloji seçimi, yumuşak ve rahat kaymaz, esnek çalışma vardır. Nitril eldivenler ftalat, eldiven, silikon yağı, amino bileşikleri içermez ve iyi performans, temiz ve antistatik özelliklere, yaşlanma direncine ve yağ direncine sahiptir.

Saf NBR eldiven şekli, büyük hassasiyet, mükemmel gerilme özellikleri ve delinme direnci, yüksek gerilme mukavemeti ve mükemmel aşınma direnci ile insan eline göre tasarlanabilir. Toptan ucuz nitril eldiven yumuşak, rahat ve ele iyi uyum sağlar. Dayanıklılık ve güvenlik gibi özelliklere sahiptir. Ham maddelere mavi pigment eklenmiştir, bitmiş ürün salımı yoktur, solmaz, ürün üzerinde etkisi yoktur. Yüzde 100 sentetik nitril kauçuk kullanılarak üretilen düşük iyon içeriğine sahiptir.

Toptan Ucuz Nitril Eldiven Kullanımı

Bu ürün sol ve sağ el olarak ayrılmıştır. Kullanacak olan kişilerin el tipine uygun eldiveni seçmesi gerekmektedir. Eldiven giyerken, bir yüzük veya başka bir aksesuar takılmamalıdır. Aynı zamanda tırnaklara da dikkat edilmesi gerekmektedir.  Toptan ucuz nitril eldiven yapma makinesi cihazı hammadde kimyasal özellikleri ve eldiven kalıplama süreci tasarım gereksinimleri, süreç kompakt, iyi yapılandırmaya dayanmaktadır.

Yeni Nesil Toptan Ucuz Nitril Eldiven

Nitril eldiven, dünyanın en yeni nesil eldiveni olarak kayıtlara geçmiştir. Akrilonitril ve bütadien içeren sentetik bir kauçuktur., alerjisiz ve biyolojik olarak parçalanabilir. Şantiyeciniz, yüksek özellikli pudrasız nitril eldiven seçeneğini de kullanıcıya sağlar. Aynı zamanda mavi nitril eldiven, siyah nitril eldiven ve ındigo nitril eldiven gibi boyut veya uygulama yapabilen renkli eldivenler de bulunur.

Tek kullanımlık nitril eldiven genel uzunlukları değişmektedir. Boyut olarak XS ila XXL mevcuttur. Bu nitril eldivenler şantiye çalışanları için mükemmeldir. Ürünler kalitesi açısından standartlara uygundur.

Nitril Eldiven Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nitril eldiven çeşitleri genel olarak birbirinden renk olarak ayrılmaktadır. Bunun nedeni ise her renk nitril eldivenin farklı kullanım alanı olmasıdır. Nitril eldiven çeşitleri geniş bir yelpazede kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle her sektör ve segment için uygun ürünlerdir. Bu ürünlere ulaşmak ise oldukça kolaydır.

İş güvenliği açısından önemli bir yere sahip olan bu iş eldivenleri dirençli olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bunun yanı sıra kullanıcılar nitril eldiven fiyat listesi şeklinde bu seçeneklere de ulaşabilmektedirler. Kalın nitril eldiven seçenekleriyle de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran bu ürünler iş güvenliği açısından çok önemlidir.

Siz de nitril eldiven ve diğer ürünlere sayfamız üzerinden göz gezdirebilir, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek anında sahip olabilirsiniz.