x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Ürün Kodu : 23599

Şantiye Nevresim Takımı Ekonomik Tek Kişilik

97,90 TL
97,90 TL
%0 

Şantiye Nevresim Takımı Ekonomik Tek Kişilik

97,90 TL
97,90 TL

Şantiye Tipi İşçi Nevresim Takımı(Ekstra)

Şantiye nevresim takımı çeşitleri, şantiye alanlarında kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Bu nedenle inşaat alanları gibi zorlu çalışma koşullarına da uygundur. Şantiye nevresim takımı fiyatları seçilen ürünün özeliklerine ve adedine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle alıcının dikkatine sunulan bu ürün her bütçeye uygun olarak tasarlanmıştır. Şantiye tipi nevresim takımı modelleri zorlu koşullara uygun olarak üretilmesiyle öne çıkar. Bunun nedeni ise şantiye sahalarında kurulan konteyner kentlerde kullanılacak olmasıdır. Sıcak ya da soğuk hava koşullarının baskın olduğu şantiye alanlarında kullanılan bu ürün işçilerin sağlığını da ön planda tutmaktadır. Bunun nedeni ise verimli bir çalışma ortamı sağlamak içindir. İnşaat malzemeleri alımı yapan çoğu inşaat projesi sahibi şantiye tipi nevresim takımı çeşitlerine de bakmaktadır. Siz de şantiye sahanızda kurulacak bir konteyner kentiniz için bu nevresim takımı modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Şantiye Nevresim Takımı Boyutları

Paket içerisinde bulunan alt çarşaf ve nevresim 160 santimetre eninde 215 santimetre boyutlarındadır. Yastık kılıfı ise 50*70 santimetre olarak tasarlanmıştır. Şantiye malzemeleri arasında yer alan bu takımın kumaşlarında boya ve baskı hataları bulunmaktadır. Ancak bu ürünü öne çıkaran özelliklerden bir tanesi de boya vermemesi ve parça eksikliğinin olmamasıdır. Alt çarşaf ve yastık kılıfı farklı renktedir. Tel baskı hataları da mevcuttur. Ancak kullanıma engel hiçbir unsuru bulunmamaktadır. Toplama kumaşlardan imal edilmiş bir üründür. İnşaat alanlarında kullanım için idealdir.

Şantiye Nevresim Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bu şantiye nevresim takımı seti birkaç parçadan oluşmaktadır. Şantiye alanında kurulacak olan bir konteyner kentte kullanılacak bütün ürünleri kapsamaktadır. Paket içerisinde şu ürünler bulunmaktadır:
  • Bir adet alt çarşaf
  • Bir adet nevresim diğer adıyla yorgan kılıfı
  • Bir adet yastık kılıfı
Ürün görselleri temsilidir, stok durumuna gönderim yapılır.