x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Şantiye İşçi Ranzaları

Şantiye ranzası zorlu şantiye çalışma koşullarına uygun olarak üretilen ve paslanmaz özelliklere sahip olan bir ürün olmasıyla öne çıkmaktadır. Şantiyeler çalışma biçimleri bakımından pratik bir biçimde dizayn edilmelidirler.

Şantiye ranzası modelleri çeşitli ebatlarda olmak üzere her ihtiyaca uygun olarak üretilmişlerdir. Aynı zamanda bu ranza modelleri dayanıklı olmalarıyla da dikkat çekmektedirler.

Şantiye ranzası fiyatları seçilen ürünün özelliklerine ve adet sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar tamamen üretici firmanın vermiş olduğu fiyatlardan kaynaklanmaktadır. Ancak şantiye ranza modelleri kullanıcı yorumlarından da geçer not almıştır.

Şantiye Ranzası Ebatları

Şantiye ranzası 90*90 ebatlarının yanı sıra 180*80 ebatlarına sahip olanları da vardır. Ürünler genel olarak standart ebatlardadır. Bu ebatlar genellikle şantiye ortamına uygun olmaları için belirlenmiştir.

Bunun yanı sıra bu ürünler her kullanıcı için uygundur. Bunun nedeni ise şantiye ortamında herkesin rahatlıkla kullanımını sağlamaktır. Bir diğer öne çıkan husus ise şantiye ranza ebatlarının konteyner gibi şantiye işçi konak yerlerine uygun olarak üretilmesidir.

Şantiyeciniz Şantiye Ranzası Çeşitleri

Şantiye ranzası çeşitleri bakımından standart ürünlerdir. Ancak şantiye ranzası fiyatları markaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her bütçeye uygun şantiye ranzası modelleri bulmak mümkündür.

Şantiye ranzası çeşitleri yaz ve kış aylarında kullanıma uygunluğuyla da öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Bu sayede şantiye alanında çalışan işçiler verimli bir çalışma sergilemektedirler.

Sahibinden şantiye ranzası bulmak oldukça zordur. Bu nedenle Şantiyeciniz alıcılar için

Şantiye Ranzası Ankara

Şantiyeciniz olarak şantiye ranzası Ankara gibi şehirlere de gönderim sağlamaktayız. Türkiye’nin dört bir yanına şantiye tedariki sağlayarak büyük ihtiyaçlara yanıt veriyoruz.

Şantiye Ranzası Bursa

Şantiye ranzası Bursa gibi şehirlerde de özellikle inşaatın yoğun olduğu bölgelerde de oldukça talep görmektedir. Bu nedenle dağıtım ağımız içerisinde Bursa da bulunmaktadır.

Şantiye Ranzası İstanbul

Şantiye ranzası inşaat yapılacak olan şantiye alanında mutlaka bulundurulması gereken bir üründür. Şantiye ranzası İstanbul gibi şehirlerde de yoğun inşaat olması nedeniyle sık aranan bir üründür.

Şantiye Ranza Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Şantiye ranzası modelleri sağlam demirler ile monte edilmesiyle dikkat çekmektedir. Bunun nedeni ise zorlu çalışma koşullarının olmasıdır. Sıcak veya soğuk havalarda işçilerin ısı değişikliklerinden korunmasını sağlayan bu ürünlerin derinliği 10 santimetredir. Bu derinlik sayesinde işçilerin zorlu kış şartlarında rahatça çalışmasını sağlamaktadır.

Siz de şantiye ranzası modelleri arasından size en uygun seçebilir, anında satın alabilirsiniz.