x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Silindir Gömme Kilitler

Silindir gömme kilitler gelişen teknoloji sayesinde günümüzde en sık tercih edilen kilit modellerindendir. Çeşitli markalar bu tip kilitleri üretmektedir ve bu kilitler eskiye nazaran evleri daha güvenli kılmaktadır.

Silindir Gömme Kilitlerde Teknoloji

Silindir gömme kilit kutu içerisinden rozetlere uyumlu ve kendinden anahtar deliği boşluğu olacak şekilde üretilir. Kale silindirli gömme kilit yeni teknolojik yöntemlerle beraber farklı modelleri mevcuttur. Silindir kilit modelleri birçok alanda kullanılır. Ayrıca kutu içerisinde gömme kilit karşılığı da mevcuttur. Gömme kilit tamiri için kesinlikle işin uzmanı servisi aramalı ve yardım istemelisiniz.

Kale silindir kilit hem alarmlı hem de alarmsız olarak çeşitli modellerde üretilir. Bilinen kilit göbeklerine göre alarmlı silindir kilit göbeği kendinden alarmlı şekilde yeni teknolojik yöntemler neticesinde üretilir ve bu size ek bir güvenlik kazandırır. Gömme kilit içi kısımlarında yer alan alarmın ses seviyesi 100 desibel şiddetinde olabilmektedir.

Silindir Gömme Kilit Kullanım Alanları

Evlerde dış kapılarda genel olarak kullanılsa da farklı üretimi olan gömme kilitli park bariyeri görmekte mümkündür. Gömme kilitli otopark bariyeri evlerin dış kapılarında kullanılan gömme kilitler ile aynı değildir. Kişisel otoparkınız için yere monte edilen bir kilit modelidir. İsim olarak benzer olsalar da tasarım olarak tamamen farklıdırlar.

Silindir Gömme Kilit App

Motorlu silindir kilit artık gelişen yeni teknoloji sayesinde üretimi kolay ve güvenliği daha fazla sağlayan kilit çeşitlerindendir. Bu gömme kilit modelleri kendinden alarmlı ve telefonunuzdan kontrol edilebilen kilit çeşitlerindendir. Telefonunuz için kilidinizin uygulaması vardır ve o uygulamadan kontrol sağlayabilirsiniz. Gömme kilit çeşitleri açısından size en uygun olabilecek ve güvenlik açısından yeterli olan modeli seçmelisiniz.

Silindir Gömme Kilitler

Silindir gömme kilit kapıya monte edilerek kullanılabilir ve kendine has güvenlik sistemi içerir. Sensör işlevli kilit, çeşitli kuvvetlere ve darbelere karşı uyarı sesi sistemini harekete geçireren yeni teknolojik sistemler barındırır. 

Kesilmelere ve kırılmalara dayanıklı olan bu oymalı kilitler ile mülkünüzü eskisine göre daha da güvende tutabilirsiniz. Gömme kilit nasıl kırılır derseniz ise bu işi yapan uzmanlar dışarıda kaldığınız taktirde size yardımcı olmaktadırlar.

Gömme kilit nasıl takılır derseniz alet edevat kullanmayı bilen herkes gibi siz de kolayca monte edebilirsiniz. Ölçüler kapınıza uygun olduğu taktirde monteleme işlemi çok zor olmayacaktır.

Gömme kilitler birçok şekilde üretilir. Gömme kilitler kalitesine göre üretim malzemeleri farklı olabilir. Çeşitli malzemelerden üretilen gömme kilit fiyat markalar ve malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir. gömme kilit kale markası tarafından çeşitli birçok model mevcuttur. Bu kilitler genel olarak:

    • Alarmlı gömme kilit
    • Motorlu gömme kilitleri
  • Silindir gömme kilitler
  • Çelik gömme kilidi

gibi farklı şekilde üretilebilmektedir. Kullanım amacına göre üretilen birçok çeşit mevcuttur. Kendiniz için en uygun silindir gömme kilitler modelini belirlemeli ve ona göre satın almalısınız. Ayrıca gömme kilitlerini kullanacağınız alanın ölçülerine göre gömme kilidi seçmeniz gerekmektedir. Silindir gömme kilitler dayanıklı alaşımlardan üretilir ve son zamanlarda dış kapılar için çoğunlukla tercih edilir.

Kale marka dış kapı gömme kilidi farklı birçok modelde üretilir. Kapı çeşitinize uygun modelleri ve dahasını öğrenmek için çeşitli internet sitelerini ziyaret etmeden önce Kale Kilit sitesine bakmalısınız. Kale firması kapılar için silindir gömme kilit çeşitlerine ayrıca son teknolojik ürünlerinin satıldığı mağazalara da bakabilirsiniz.

Gömme Kilitlerin Ölçüleri Standart Mı?

Gömme kilit ölçüleri sabit değildir ve kapı ölçülerine göre belirlenmelidir. Bu tip kilitleri satın almadan önce, kilitlemek istediğiniz yerin ebatlarını belirlemelisiniz.  Bu ölçülere göre kilit düzeni seçerken malzeme kalitesine de ayrıca dikkat etmelisiniz. Piyasa çokça dayanıksız ve kalitesiz kilit düzenekleri mevcuttur. Bu malzemeler gömme kilit göbeği kırılmaması için kaliteli malzemelerden üretilir. Gömme kilitler farklı ölçülerde üretilir. Kapılar için silindir gömme kilitler satın alınmadan önce kullanım yerinin ölçüleri alınmalı ve ona göre kilit modeli satın alınmalıdır.

Silindir Gömme Kilidi Siparişi

İnşaat malzemeleri sipariş edilirken gömme kilitleri gibi çeşitli kilitler topluca alınıp monte edilebilir. Bu kilitler şantiye ve inşaat alanlarında çalışmalar sırasında herhangi bir malzemenin kaybolmaması için önemlidir. İşçilerin herhangi bir malzemesi kaybolması durumunda alet çantasında yedeklerinin olması da önemlidir.

Hırdavat ürünleri satılan dükkanlarda genellikle çeşitli gömme kilitler bulunmaktadır. İç kapı ve silindir gömme kilitler gibi piyasada birçok kilit modeli bu dükkanlarda satılmaktadır. Ancak piyasada fazlasıyla kalitesiz kilit bulunabilir. Hem anahtarları dayanıksız hem de kilitler ucuz malzemelerden üretilir. Bu noktada satın alırken ürünün kalitesine ve dayanıklılığı göz önünde bulundurulmalıdır. 

Silindir gömme kilitler her kapı için standart ölçülerde olamaz. Bu nedenle evinize uygun silindir gömme kilitlerini aldığınız ölçüler doğrultusunda birçok şekilde temin edebilirsiniz. Piyasada farklı türlerde gömme kilitler bulunsada sizin için en dayanıklı ve kaliteli olanı tercih etmelisiniz.

Hırdavat Malzemeleri Toptan Olarak Satılabilir mi?

Çeşitli hırdavat malzemeleri toptan olarak bu gibi dükkanlardan gömme kilitleri sipariş edilebilir. Kilit işleri yapan kişilerden inşaat firmalarına toptan satışlar daha dış kapıların gömme kilitleri fiyatları açısından daha uygun fiyatlara gelmektedir. Şantiye malzemeleri toptan olarak çeşitli firmalar tarafından, şantiye bölgesine ulaştırılabilir.

Tek seferde toptan sipariş edilen bu ürünler normalden daha uygun fiyarlara mal olabilir. Bu yönde birçok kuruluş hırdavat malzemeleri ve silindir gömme kilitler gibi birçok ürünü, şirketlere toptan olarak temin edebilir inşaat aşamasında iç kapılara ve dış kapılara çeşitli gömme kilitler monte edebilirler. 

Nalburlar Silindir Gömme Kilit Temin Edebillir mi?

Nalbur ihtiyacınıza göre çeşitli gömme kilidi modelleri sunabilir. Silindir gömme kilitler ihtiyaç alanınıza göre seçtiğiniz kilitlerin önce kalitesine sonra güven sağlayabilirliğine dikkat etmelisiniz. Nalbur İstanbul ilimizde de bu yönde faklı ürünleri temin edebilir. İsteğinize göre size bunları toptan olarak ulaştırabilir. Nalbur toptan olarak satışlar da yapabilir. Bu size maliyet açısından daha uyguna mal olur.

Şantiye Sahalarında Asma Kilitler

Şantiye alanlarında çalışan işçiler dış kapılara monte etmek için genellikle gömme kilit kullansa da farklı kilit modelleri de şantiye sahalarında kullanılabilir. Ayrıca şantiye alanlarında monte edilmesi için bu tip gömme kilitler toptan olarak sipariş edilebilir. Şantiye malzemeleri satın alınabilen dükkanlarda birçok dış kapıları için gömme kilitler modelleri mevcuttur. Ancak farklı kullanım alanları için diğer silindir gömme kilitler gibi modelleri tercih edilebilir.

İnşaat Alanında Gömme Kilitler

İnşaat sırasında kapılar için kilitler sipariş edilebilir. Kapı kilitleri kapı modellerine göre değişebilir. Bu kapılar günümüzde gelişen teknoloji sayesinde artık daha güvenilir ve daha çok koruma sağlayan malzemelerden üretilir. Bu kapılar kendilerine has kilit sistemleri ile bireylere daha fazla güven verir.

Silindir Gömme Kilitler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Silindir kilit fiyatları kullanım amaçlarına göre değişebilir. Gömme kilitler çok pahalı ürünler olmasada bazı modelleri normalden yüksek fiyatlara satılabilir. Ayrıca üretildikleri malzemelere göre de gömme kilit fiyatları değişebilir. 

Bu kilitler için estetik görünüm önemlidir. Evin iç kısımlarında kullanıldıkları için görünümü önemli olan iç kapı gömme kilitleri için nikel alaşımı ile üretilmiş modeller daha sık tercih edilir.