x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

Trafik Malzemeleri

Trafik malzemeleri trafikte en çok ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Trafikte güvenle yolculuk yapmak için gerekli bütün malzemeler belirli yerlerden satın alınır. Bu malzemeler genelde toplu olarak aynı yerde bulunur. Kaliteli ve kullanıma uygun olması hem sürücüler hem de yayalar için oldukça önemlidir. Farklı ekipmanları tek bir yerden satın alabilirsiniz.

Trafik Malzemeleri Ostim

Trafik malzemeleri ostim farklı trafik malzemeleri kapsamaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bariyer çeşitleri ( Şerit bariyer, vip bariyer, güvenlik bariyeri, su bariyeri, akordeon bariyer, dubalı uyarı dikmesi, levhalı uyarı bariyeri, metal bariyer)
 • Delinatör ( Şerit ayırıcı delinatör, refüj başı dubası, refüj dubası)
 • Hız kesici kasis ( Kauçuk hız kesici, kauçuk şaseli hız kesici, plastik koruma kasisi, kasis kapan)
 • İkaz ve Uyarı cihazları ( Flaşörlü bilgi levhası, ledli bilgi levhaları, ledli ikaz ürünleri, güneş enerjili yol bakım levhaları, ledli acil çıkış levhası, üçgen araç reflektörleri)
 • Yol butonları ( Solar yol butonları, kedi gözlü yol butonları, mercekli yol butonları, şerit düzenleme butonu, şerit sınırlama butonu, kauçuk şerit düzenleme butonu)
 • Trafik konileri ( PVC trafik konileri, reklam levhalı koniler, plastik uyarı levhaları)
 • Otopark malzemeleri ( Kolon köşe koruyucu, araç stoperi, kilitli otopark direkleri, bisiklet parkları, kompozit sınır elemanları, demir sınır elemanları, köşe koruma bariyerleri, gömme tip kapanlar, direk çeşitleri, AVM ve otopark özel ürünleri, işaretleme ve aksesuar, trafik levhaları)
 • Güvenlik aynaları ( Trafik aynası, kubbesel ayna, araç altı arama aynası)
 • Bant çeşitleri ( One way vision, baskılık reklektif folyolar, kesim reklektif folyolar, reflektörlü bantlar, zemin işaretleme bantları, zemin uyarı işaretleri, görme engelli zemin işaretleme)

Şeklinde sıralanabilir. Trafik malzemeleri satan firmalar bu malzemelerin hepsini bulundurmaktadır. Kolaylıkla satın alınabilir.

Araç Stoperi

Araç stoperi trafik malzemeleri İstanbul arasında bulunmaktadır. Genelde 1.80 metre uzunluğunda ve 12 cm yüksekliğindedir. Siyah elektrostatik fırın toz boya ile boyanmıştır. Gece görüş sağlamak amacıyla da kaliteli sarı reklektif folyo kullanılmıştır.

Trafik Konisi

Trafik malzemeleri Ankara arasında en çok tercih edilenlerden biri trafik konisidir. PVC trafik konisi flaşör takma aparatı ve güneş enerjili flaşör ile birlikte satılmaktadır. Karayollarında, şehiriçi çalışma alanlarında, şantiyelerde ya da trafik emniyetinin sağlanması gereken alanlarda kullanılır. Güneş enerjili flaşör sayesinde ekstra bir enerji kaynağına da ihtiyaç duyulmamaktadır.

PVC tarik konisi reklektif folyo kaplaması sayesinde gece kolay görünür. Bu sayede en karanlık yollarda bile ışık yayar ve yolculara güvenilir bir yolculuk sağlar. Trafik malzemeleri istoç özellikle kedi gözlü trafik konisi satışı yapmaktadır. Caddelerde, yollarda trafik emniyetini sağlamak için kullanılır. Ayrıca iş yeri önleri, oyun alanları ve parklarda da kullanılır. Satın almak isteyen kişiler hava şartlarına ve UV ışınlarına dayanıklı olmasına dikkat etmelidir.

Trafik Güvenlik Aynası

Trafik malzemeleri İzmir arasında en çok tercih edilenlerden biri güvenlik aynasıdır. Özellikle açık- kapalı otoparklarda, anayol-tali yol kavşaklarında ve araç-yaya trafiğinin kesişim noktalarında bulunur. Cam ya da akrilik malzemeden üretilir. Fiziksel şekli dış bükeydir, bu sayede geniş görüş açısı sunar. 

Trafik malzemeleri satın alırken şekil ve ölçülerine çok dikkat edilmelidir. Farklı şekillerde ve ölçülerde güvenlik aynası bulabilmek mümkündür. Özellikle dikdörtgen ve yuvarlak formlarda bulunur. Aynaların ölçüleri de isteğe bağlı olarak değişir. Genelde 30 ila 120 cm arasında değişir. 

Trafik Malzemeleri Perpa

Trafik malzemeleri perpa farklı çeşitlerde ve ölçülerde trafik malzemeleri almanızı sağlamaktadır. Ürünlerinin hepsi darbeye karşı dayanıklıdır. Elle kavra yerleri ile rahatlıkla taşınabilirler. Trafikte özellikle reklektif yüzey çok önemlidir. Bu özelliğinin yüksek performanslı olması gerekir. 

Ayrıca ürünlerin kolay taşınabilir olması gerekir. Ayrıca ürünlerin ağırlık tabana sahip olması gerekir ki devrilmeye karşı mukavemet sahibi olsun. Özellikle trafik konisi gibi malzemelerde lamba ve levha takabilme özellikleri de bulunmalıdır. Ürünlerin özellikle gece görüşüne uygun olması gerekmektedir.

Trafik Malzemeleri Nereden Alınır?

Trafik malzemeleri Pendik ya da istediğiniz herhangi bir yerde olursanız olun satın alabileceğiniz ürünlerdir. Ülkenin her bölgesine hizmet sunan firmalar mevcut donanım ve kapasite sayesinde tüm projelerde yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi, işçilik ve kalite sayesinde trafik malzemeleri Ümraniye ile istediğiniz her ürüne ulaşabilirsiniz.

Trafik malzemeleri Konya gibi farklı illerden de rahatlıkla satın alınabilir. Genelde trafik malzemelerinin satıldığı yerler belirgin noktalardır. İnşaat malzemeleri satan yerlerden de satın alınabilir. Trafik malzemeleri farklı noktalardan satın alınabilir. Ayrıca nalbura da bakılabilir.

Nalbur Nedir?

Nalbur günlük hayatta adını sıkça duyduğumuz dükkan ve satıcılardan biridir. Yapı, inşaat, hırdavat ve şantiye malzemeleri toptan olarak satıldığı yere ve satan kişiye verilen isimdir. Uzun yıllardır nalbur ülkemizde yer alan kişilerden biridir ve halen varlığını sürdürmektedir.

Nalburda Neler Bulunur?

Nalbur toptan hırdavat, trafik ve yapı malzemeleri satılan yere verilen isimdir. Satılan malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Sanayide kullanılan makineler ( testere, şerit testere, aşındırıcı vb. malzemeler)
 • El aletleri (pense, çekiç, metre, kontrol kalemi, farklı boyutlarda vida ve çivi,  matkap, matkap ucu, tornavida, cımbız, karga burun, silikon tabancaları, büyüteçler vb. malzemeler)

Nalbur İstanbul her türlü malzemenin satıldığı yerlerdir. Hedef kitle daha çok yerel halksa profesyonel iş yapan insanlardan ziyade bir evin tamir çantasını dolduracak malzemelerde bulunur. 

Bunların dışında otomotiv malzemeleri, şantiye için gereken malzemeleri, elektrik malzemeleri, el aletleri, ev dekorasyon ürünleri, bahçe aletleri, boya ve boya malzemeleri, su tesisatı, ısıtma ve soğutma ürünleri ve dahası bulunmaktadır. Buralarda hırdavat malzemeleri toptan satışı da yapılmaktadır. Eğer bu tarz ürünlerin satışını yapacaksanız toptan satın alabilirsiniz. Hem çok daha uyguna gelecektir.

Trafik Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Şantiye malzemeleri toptan olarak nalburdan satın alınabilir. Buralarda aynı zamanda trafik malzemeleri de bulunmaktadır. Şantiyelerde trafik malzemeleri de kullanıldığı için gereklidir. Bunun dışında maket bıçağından şantiye kurulum malzemelerine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Bunun dışında usta eller için elektrikli el aletleri bulunmaktadır. Şantiye malzemelerinin toptan satıldığı yerlerde;

 • Şantiye ürünleri
 • İş güvenlik malzemeleri
 • Nalburiye ürünleri
 • Nalburiye malzemeleri
 • Usta el aletleri 

Bulunur. Şantiye kurulum sürecinin en başından en sonuna kadar pazarda ihtiyaç duyulacak bütün ürünlere buradan ulaşmak mümkündür. Satın alma zorluğunu en aza indirmek ve zaman, enerji, maliyet gibi faktörlerden tasarruf etmek istiyorsanız ürünleri toptan satan yerler ile anlaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda trafik malzemelerini de toptan satın alarak kar edebilirsiniz. Trafik malzemeleri, çok büyük olmayan parçalar nalbur ve yapı malzemeleri satan yerlerde bulunabilir. Özellikle konilere burada rastlamak mümkündür. Yollarda, caddelerde kısaca trafiğin yoğun ya da seyrek olduğu yerlerde kullanılabilecek trafik malzemeleri özellikle emniyeti sağlamak için kullanılır. 

Hava şartlarına ve UV ışınlarına uygun parçalar seçmek daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. Özellikle işletmeler tercih ettiği için toptan satın almak daha karlı olacaktır.