x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Çamaşır Kurutmalık

Çamaşır kurutmalık fiyatları, kış aylarında balkonda kurutulamayan çamaşırların, ev içinde kurutulmasını yarayan askı çeşitliliğine göre farklılaşır. Fiyatlar, malzeme yapılarına göre belirlenir.

Ürün, genellikle demir ve alüminyum gibi malzemelerden yapılmış ve katlanabilir aparatlardır. Oldukça pratik ve kullanışlı eşyalardır.

Çamaşır kurutmalık balkon ve ev içine kurularak, kullanılabilir. Çok büyük yapılı ürünler olmadığı için yer kaplamaz. Kurutma işi bittikten sonra ise katlandığında, normal boyutundan daha küçük bir hale gelir. Çamaşır kurutmalık tavsiye olarak, demiri sağlam malzemelerden seçim yapılmalıdır. Bu askılarda, tercih edilen ürünün katlanma kısımlarındaki vidalarında sağlam olmasından emin olunmalıdır. Alüminyum yerine demir malzemelerin tercih edilmesi de öneriler arasındadır.

Çamaşır Kurutma Askısı Özellikleri

Çamaşır kurutmalık fiyatları, ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Evde, iş yerlerinde farklı malzeme yapılarıyla tasarlanan ve işleri kolaylaştıran askılardır. Teknolojik faaliyetlerin gelişimi ile birlikte ev işleri için kullanıcıların karşısına etkili çözümler çıkarılmaktadır. Çamaşır kurutma askıları, evin çeşitli bölgelerine çamaşır asmak yerine, tıpkı ipe asar gibi çamaşır asmaya yarayan ürünlerdir.

Çamaşır kurutmalık plastik parçaları olan askılardır. Bu parçalar, askının çeşitli yerlerine konulmuştur. Amacı ise askının tutulabilirliğini kolaylaştırmaktır. Aynı zamanda ürüne estetik bir görünüm vermek de amaçlanmıştır. Çamaşır kurutmak için satın alınacak bu eşyaları, şantiye malzemeleri satan yerlerden de alabilmek mümkündür. Bununla birlikte, şantiyelerden alınan demir ve benzeri malzemelerle kişiler kendileri de çamaşır kurutmalık yaptırabilirler.

Çamaşır Kurutmalık Kullanımı

Çamaşır kurutmalık fiyatları, kullanım amaçlarına ve işlevselliğine bağlı olarak farklılık gösteren bir konudur. Çamaşırları kurutmak üzere tasarlanmış olan ve iç mekanlarda hızlı kurutma özelliğiyle satışa sunulan askılardır. Özellikle yağmurlu havalarda kısa sürede çamaşır kurutmak bu ürünler ile mümkündür.

Çamaşırları kurutmaya yardımcı olan askılar oldukça fazla seçeneğe sahip olan ürünlerdir. Örneğin, asansörlü çamaşır kurutma askısı, duvara monte edilen kurutma askıları, alüminyum ya da çelik ürünler seçenekler arasındadır. Kullanıcılar, kendi tercih ettiği malzeme ile kurutmalık almak isterlerse, inşaat malzemeleri satan işletmelerden özel malzemeler satın alabilirler. Aynı zamanda nalbur toptan satışı yapan mekanlardan da kurutmalık ekipmanlar satın alınarak, özel tasarım kurutmalıklar yapılabilir.

Çamaşır Kurutma Askısı Plastik Parçalar

Çamaşır kurutmalık fiyatları, kurutmalığın, metal malzeme kalitesine göre kategorilere ayrılır. Bu askılar, çamaşırları sağlıklı ve hızlı bir şekilde kurutulmasını sağlar. Metal bileşenlerin yanı sıra üzerinde plastik parçalarla da monte edilen bölümleri vardır. Bu plastikler, ürünün katlanırken, zarar görmemesi ve kolay kullanımı açısından tasarlanmıştır.

Yapı malzemesi olarak, çeşitli metallerden üretilen kurutmalıkların, plastik kaliteleri de değişkenlik gösterir. Bu plastiklerin satın alınacağı yerler arasında nalbur İstanbul mağazaları ve diğer nalbur satış noktalarıdır. Zaman içinde ürünlerde yer alan plastiklere zarar gelmesi ya da yenilene yapmak için kurutmalıklara uygun plastikler satın alınabilir.

Çamaşır Kurutmalık Kapasiteleri

Çamaşır kurutmalık fiyatları, büyüklükleri ve çamaşır alma oranı kadar değerlendirilir. Çamaşır asma kapasiteleri, her ürün için aynı değildir. Büyük formdaki ürünler için çamaşır asma metresi oldukça fazladır. Genellikle katlanabilir olan çamaşır askıları, dış boru uzunluğu, ara boru çapları, kapalı boyutu ve buna benzer özellikleriyle kapasite özelliklerine ayrılır.

Kullanıcıların özel boyutlar ile tasarlamak istediği çamaşır askıları için hırdavat malzemeleri toptan satış alanlar idealdir. Satın alınan malzemelerin paslanmaya engelleyen elektrostatik boya ile kaplanmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda çift katlı ful hard boru da kullanılmalıdır. Hırdavat malzemeleri arasında, renk tercihi de kişilerin kendisinin belirleyebileceği bir konudur.

Çamaşır Kurutmalıkta Hangi Çamaşırlar Kurutulur?

Çamaşır kurutmalık fiyatları, kurutmalıkların ebatlarına ve diğer teknik özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Kurutmalık askılarda çeşitli çamaşırlar kurutulabilir. Genellikle gündelik kıyafetlerin kurutulacağı askılar, çok büyük olmayan ürünlerdir. Fakat büyük çaplı battaniye, yorgan, halı ve benzeri eşyaların kurutulması için malzeme kalitesi yüksek askılar tercih edilmelidir.

Özellikle metal kalitesi ve kalınlığı fazla olan kurutmalıklar üzerinde büyük ve ağır çamaşırlar kurutulabilir. Özel olarak şantiye malzemeleri toptan satışı yaparak hizmet veren işletmeler, kişiye özel kurutmalık tasarımında kullanıcılara yardımcı olacaktır. Diğer bütün malzemeleri de nalbur üzerinden temin edebilmek mümkündür. Nalburlardan da kurutmalıkta eksik kalan plastik, ince metaller ve gerekli diğer teknik parçaları satın alabilmek mümkündür.

Çamaşır Kurutma Askısı Alternatifleri

Çamaşır kurutmalık fiyatları, askı çeşitliliğine göre belli aralıklarda satışa sunulur. Kurutmalıkları eğlenceli ve kolay bir şekilde kullanabilmek için işlevsel ürünler tercih edilmelidir. Alternatiflerin her biri, kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verecek özelliktedir. Çamaşırları, gün ışığında ya da ev ortamında kurutmaya yarayan askılar, sağlıklı kurutma anlamında önemli eşyalardır.

Ürün alternatifleri ise en iyi kaliteden başlayarak, kalitesini düşürerek seçeneklere ayrılır. Hazır ürün tercih etmeyenler inşaat demirlerini temin edecekleri satış noktalarından malzeme alabilirler. Aynı zamanda şantiye malzemeleri de nalbur ya da demir satan yerlerde bulunmaktadır. Bu malzemeler kullanılarak, alternatif ürünler dışında çamaşır kurutmalıklarını demir ustalarına tasarlattırabilmek mümkündür.

Çamaşır Kurutmalık Askılar Hangi Malzemelerden Yapılır?

Çamaşır kurutmalık fiyatları, kullanılan malzeme türüne de bağlıdır. Metal ve metalin çeşitlerinden imal edilen kurutmalıklar, kalitesini bu noktada belli eder. Örneğin, alüminyum bir kurutmalık ile demir bir kurutmalığın fiyatı aynı olmayacaktır. Aynı zamanda metal kalınlıkları ve işçilik de önemli detaylar arasındadır.

Bu malzemelerin yanı sıra çelikten ve paslanmaz malzemelerden tasarlanan çamaşırlıklar da vardır. Malzeme tercihi ile birlikte kalitenin belirlenebilmesi de mümkün olmaktadır. Çünkü malzeme türü ve kalite düzeyi, fiyatlara etki eden konuların başında yer almaktadır. Çamaşır kurutmalık balkon üzerine montajı yapılarak da kullanılan seçeneklerden oluşur. Bu ürünler, askılıklardan daha farklı kullanım yapısına sahiptir. Balkon betonuna montajı yapılan kurutmalık türleridir

Çamaşır Kurutmalık Çeşitleri

Çamaşır kurutmalık fiyatları, çeşitleri ve teknik özellikleri birbirleriyle bağlantılı konulardır. Kurutmalıkların çeşitliliği, kullanım amacına ve ailesi geniş olan kişilerin tercihine bağlıdır. Büyük, küçük ve orta boyutlarda tasarlanan kurutmalıklar bulunmaktadır. Aynı zamanda tek katlı, çift katlı, üç katlı, ikili ya da dörtlü çamaşır askılığı çeşitleri bulunmaktadır.

Bölme sayısı ve çamaşır alma kapasitesi yönünden de kurutmalıklar çeşitlere ayrılmaktadır. Çamaşır kurutmalık tavsiye olarak ihtiyaçların karşılanacağı askı modeli belirlenmelidir. Büyük aileler için üç katlı, çekirdek aileler için ise tek katlı kurutmalıklar yeterli olacaktır. Dolayısıyla çamaşır askıları çeşitleri, kullanıcıların amaçlarına bağlı olarak tercih edilebilecek bir durumdur.

Çamaşır Kurutmalık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çamaşır kurutmalık fiyatları, üst yazıda da belirtilmiş olduğu gibi bazı konulara bağlı olarak farklılık gösterir. Her kurutmalık, aynı kalite ve malzemede üretilmez. Aynı zamanda her ürünün markası da bulunmayabilir. Dolayısıyla bu yöndeki farklılıklar, ürün fiyatlarına etki eden konular arasındadır. Çamaşır kurutmalıkları, sağlamlık ve imalatlarında kullanılan malzeme yönünden farklı fiyatlara ayrılır.

Piyasada yer alan kurutmalık fiyatları, satın alınacak işletmeye, çevrimiçi satış noktasına ve toptan satış alanlarına göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle, öncesinde fiyat araştırması yaparak, kurutmalık satın almak doğru olacaktır. Çamaşır askılarının, ek olarak paslanmazlık ve işlevsellik oranları aynı olmadığından dolayı fiyatları etkileyecek konulardır. Bu konulara dikkat ederek, ihtiyaca uygun çamaşır kurutmalıkları tercih edilmelidir.