x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Ürün Kodu : 25888

Polyester Sapan Safeset 4 Metre 4 Ton

429,00 TL
429,00 TL
%0 

Polyester Sapan Safeset 4 Metre 4 Ton

429,00 TL
429,00 TL

Sapan yani vinç halatı inşaat ve şantiye sahalarında iş güvenlik ekipmanı olarak kullanılan bir üründür. Bu ürün güvenli kullanımı tetikleyerek yaşanacak iş kazalarının da önüne geçer.

Son birkaç yılda, polyester sapan çeşitlerinin popülaritesi hızla arttı ve şu anda yaygın olarak kullanılmaktadır. Vinçle kaldırma işlemleri sürerken inşaat endüstri standardı, sentetik halattan daha dayanıklı olan, ancak ağırlık ve güç pahasına gelen uçak sınıfı çelik halatı da tercih etmektedir.

Güvenli İnşaat Sahaları

Bir inşaat ya da şantiye alanında ne kadar zaman geçirildiği değil ne kadar güvenli çalışıldığı önemlidir. Böylesine zorlu çalışma koşullarında Yük taşımalarda yaralanma riski her zaman yüksektir. Bu nedenle bu güvenlik önlemleri mutlaka alınmalıdır.

Herhangi bir yük düşmesinin ciddi bir yaralanmaya neden olması muhtemeldir. Üst düzey bir çalışma alanının altına monte edilen güvenlik ağları, bir çalışanın alacağı darbeyi azaltır. Yükün sabitlenmesini sağlar ve kişinin yaralanma olasılığını azaltmak için sabit bir tutuş sağlar.

Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sapan modelleri bakımından uzunluk ve ölçü olarak birbirlerinden ayrılmaktadır. Ancak bütün sapan modellerinin işlevi birbirininkiyle aynıdır. Sapan fiyatları da seçilen ürünün boy ve özelliklerine değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra 3, 4, 5 ve 6 metre olmak üzere birçok uzunluk seçeneğine sahiptir.

Ürün Özellikleri

  • Yük taşımacılığında koruma sağlar
  • Yükün yüzeye sabitlenmesini sağlar
  • Polyester şeritlere sahiptir
  • Gergi mekanizmasına sahiptir
  • İş güvenliği ekipmanları arasında yer almaktadır