x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı

İş Yağmurluğu

Yağmurluk veya ince ceket, vücudu yağmurdan korumak için giyilen su geçirmez veya suya dayanıklı bir paltodur. Yağmurluk terimi bazen bel uzunluğu olan yağmurlukları ifade etmek için de kullanılmaktadır.

Modern yağmurluklar genellikle Gore-Tex veya Tyvek gibi nefes alabilen su geçirmez kumaşlardan ve kaplamalı naylonlardan yapılır. Bu kumaşlar, su buharının geçmesine izin vererek giysinin nefes almasına izin vererek kullanıcının terinin dışarı çıkmasını sağlar.

Şantiye alanlarının bir numaralı ihtiyaçlarından bir tanesidir. Şantiyeler çalışma prensiplerine göre oldukça zorlu şartları bünyesinde barındırmaktadır. Yağmurluk çeşitleri iş güvenlik ekipmanı kategorisinde değerlendirilmektedir. Aynı zamanda inşaat alanları gibi iş dallarında en fazla erkek yağmurluğu modellerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Şantiye sahaları, çoğu zaman sürpriz yağmurlara hazırlıklı olması gereken yerlerdir. Kaba işçiliğin hakim olduğu bu alanlarda yağmurun işi durdurması ve işçinin sağlığını olumsuz yönde etkilememesi gerekmektedir.

İnşaat malzemeleri gibi yapı elemanlarını zorlu hava koşullarında sevk edebilmek ya da bir yerden bir yere taşırken yağmurluk gibi bir üst koruyucu çoğu zaman iyi seçenek olarak değerlendirilmektedir.

Yağmurluk modelleri sudan koruyucu ürünlerdir. Bu nedenle her şantiye kurulum öncesi mutlaka toptan yağmurluk satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Şantiye Alanlarında Yağmurluk Kullanımı

Bu giysiler tipik olarak koruyucu bir su geçirmez katman oluşturmak için giysilerin üzerine giyilir. Şantiye alanları kirlenmeye meyillidir. Bunda toprağın etkisi de büyüktür. Yapı malzemeleri tamirat ve kalıntı bırakan işlerde kullanılır. Bu nedenle işçilerin sağlıklarını koruyabilmeleri için inşaat alanında mutlaka bu yağmurluklardan kullanması gerekmektedir. Şantiye sahalarında kullanılan yağmurluk fiyatları genel olarak seçilen ürünün özelliğine ve adedine göre değişkenlik göstermektedir.

Genel olarak hırdavat malzemesi satan yapı marketlerde bu yağmurluk modelini bulmak kolaydır. Geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün kadın ve erkekler için uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu ürünler genel olarak sarı ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle alıcının karşısına gelmektedir.

Her İhtiyaca Uygun Yeşil Yağmurluk

Yeşil yağmurluk modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu yağmurluk modelleri PVC kaplamalı olmaları nedeniyle su geçirmez özelliklere sahiptirler. Bunun yanı sıra bu ürünler fermuarlı tasarımları nedeniyle de kullanışlıdırlar. Yüzde yüz su geçirmez yağmurluk modelleri arasında yer alan bu ürün dikişsizdir. Aynı zamanda lastikli ve ipli bir tasarıma sahiptir. Kapüşona sahip olması nedeniyle de yağmura karşı ekstra bir koruma sağlamaktadır.

Bu ürünü öne çıkaran özelliklerden bir tanesi de fermuarı kapatan bir pat ve üç adet çıtçıta sahip olmalarıdır. Ağırlığı ise kullanan kişinin konforu düşünülere tasarlanmıştır. 1 kilogram 290 gram olan ağırlığının yanı sıra 77 santimetre yüksekliğe ve 70 santimetre omuz genişliğine sahiptir. Bu yeşil yağmurluk modeli şantiye kurulum gibi ağır işçilik gerektiren sahalarda da kullanıma uygunluğuyla dikkat çekmektedir.

Bu yağmurluk modellerinin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de vücudu komple kapatmaktadır. Bu sayede yağmur sularından tam bir koruma sağlamaktadır. Bu yağmurluk modelleri ekonomik olmalarıyla da öne çıkmaktadırlar. Çünkü alıcılar için kullanıcı yorumları ne kadar önemliyse fiyat performansı da o denli önemlidir. Alıcılar bir ürünün kalitesi sonrasın fiyat performansı açısından bir değerlendirme yaparak ürün satın alma işlemini gerçekleştirmektedirler.

Alt ve Üst Takım Yağmurluk

Şantiye sahalarında kullanıma uygunluğuyla dikkat çeken bu yağmurluk modeli kesinlikle su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Bunun nedeni ise PVC kaplama olmasıdır. PVC yapı itibarıyla herhangi bir sıvıyı içeriye geçirmemektedir.

Alt üst olmak üzere iki parça halinde alıcıya sunulan bu yağmurluk modelleri fermuarlıdır. Bu sayede rahat ve kolay bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra lastik detayları da üründe göze çarpan bir başka detaydır. Kol bileklerinin lastikli olmasının yanı sıra pantolon beli de lastiklidir. Aynı zamanda iplidir. Bunun yanı sıra bu ürüne tam koruma katan bir başka özellik ise kapüşonlu yağmurluk olmasıdır. Böylelikle sadece vücudu değil kafa bölgesini de yağmurdan korumaktadır. Dikişsiz bir üründür.

Bu yağmurluk modeli haki renk seçeneğiyle alıcının ilgisine sunulmaktadır. 1 kilo 290 gram ağırlığa sahip olan bu yağmurluk modelinin ölçüleri de standarttır. 77 santimetre yüksekliğe sahip olan bu ürünün 70 santimetre omuz genişliği bulunmaktadır.

Pantolon ölçüleriyle de kullanıcıyı memnun eden bu yağmurluk takımı modeli, 104 santimetre yüksekliğe sahiptir. Bunun yanı sıra 40 santimetre ene sahiptir. Böylelikle soğuk havalarda kullanımı da kolaylaştırmaktadır.

Bu yağmurlukların modelinin kumaş özellikleri de ürünü ilgi çekici kılan unsurlar arasında yer almaktadır. İnşaat malzemeleri gibi yapı elemanlarının yanı sıra koruyucu ürünler de şantiye sahalarında önemli olmalarıyla öne çıkmaktadırlar. PVC yumuşak kumaştan üretilen bu ürün yüzde 7 polyester yüzde 93 PVC kaplamadır. Aynı zamanda kesinlikle soğuk havalarda kırılma veya çatlama yapmaz.

Profesyonel kullanımın yanı sıra evsel kullanımda da yeri vardır. Aynı zamanda mutlaka depo gibi alanlarda bulundurulması gereken bir üründür. Ani bir su baskınında kullanıcının kendisini koruyabilmesini mümkün kılmaktadır.

Balıkçı Yağmurluk Seçenekleriyle Tam Koruma

Balıkçı yağmurluk modelleri adı gibi sadece balık tutma esnasında giyilmemektedir. Bunun yanı sıra şantiye alanlarında ve yağmurdan korunmak istendiğinde de tercih edilen bir üründür. Geçmişte sadece endüstriyel bir kullanımı söz konusuyken günümüzde çoğu işletme sahipleri balıkçı yağmurluk modellerini seçmektedirler.

Su geçirmez ve nefes alabilen bir yüzeye sahip olan bu balıkçı yağmurluk fiyatları seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra toptan yağmurluk satın alımı yaparak da daha uygun maliyetlerle alıcılar bu ürünlere sahip olabilmektedirler.

Balıkçıların mutlaka kullanmış olduğu bu yağmurluk modelleri su geçirmez olmaları nedeniyle tam bir koruma sağlamaktadırlar. Kullanan kişiyi zorlu çalışma ortamlarında da koruyarak verimin düşmesine engel olmaktadır.

Yağmurluk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yağmurluk modellerinin öne çıkan bir diğer özelliği ise rüzgâr geçirmemesidir. Bu sayede kullanan kişiyi soğuk algınlığından da korumaktadır. Bunun yanı sıra hafif ürünlerdir. Bu sayede bireysel kullanımda da kişi yanında taşıyabilmektedir. Su koruyucu olmaları nedeniyle de hızlı kuruma özelliğine sahiptirler. Sıcak tutan ürünlerdir. Bu nedenle her faaliyet alanı için kullanıma uygundurlar.

Balıkçı yağmurluk çizmeli modelleriyle de öne çıkmaktadır. Özellikle şantiye kurulum anında kullanıma en uygun ürünler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise çalışılan ortamın kir ve kalıntı fazlalığıdır.

Çizmeleriyle birlikte kullanıcıya sunulan bu yağmurluk modelleri takım olmaları açısından kullanıcıları memnun etmektedirler. Balıkçı yağmurluk tavsiye ve geri bildirimlerinde kullanıcılardan artı puan almayı başarmıştır.

Balıkçı tipi yağmurluk fiyatları da seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle her kullanıcının bütçesine uygun ürünler bulması mümkündür. Şantiye kurulum alanlarında da kullanıma uygun olan bu ürün yeşil ve sarı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra lacivert renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulan yağmurluk modelleri de vardır. Bu yağmurluk modelleri alt ve üst olmak üzere iki parça halinde sergilenmektedir. PVC kaplama olması dolayısıyla su geçirmez özelliklere sahip olan bu ürün şantiye sahalarında kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra toptan yağmurluk alımı da gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de yağmurluk modelleri ve diğer ürünlerimize sitemiz üzerinden bakabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.