x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 35 ürün bulunmaktadır.

Beton Vidaları -Payanda Dübeli

Adından anlaşılacağı üzere beton vidaları – payanda dübeli beton zeminler üzerinde kullanılmaya uygundur. Beton vidaları genellikle orta-yüksek yük uygulamalarını beton, dolu tuğla, boşluklu tuğla veya taş yüzeylere sabitlemek için kullanılır. Bazen beton ankrajlar, beton cıvatalar veya beton vidalı ankrajlar olarak anılırlar.

Bu vidalar güçlü ve güvenli bir tutuş sağlamak ve zorlu yüzeylere bile hızlı ve verimli bir şekilde kurulmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca deformasyon riski olmadan betonun kenarına yakın bir şekilde sabitlenebilirler. Beton vidalı ankrajlar, farklı uygulamalarda kullanılmak üzere farklı stillerde mevcuttur. Beton vidalar mekanik kilitleme ile yerinde tutulur. Testere dişleri önceden delinmiş deliklere vidalandıkça betonu keser ve vida ile ana malzeme arasındaki mekanik kilidi oluşturur. Kurulduktan sonra, gerekirse, ancak yalnızca ETA’daki kurulum talimatlarına uygun olarak ayarlanabilirler. Beton cıvatalar veya ankrajlar, örneğin boru destek braketlerinin sabitlenmesi veya tesis ve makineler için sabitlemelerin kurulması gibi tüm bina hizmetleri uygulamaları için uygundur.

Beton cıvatalar veya ankrajlar, örneğin boru destek braketlerinin sabitlenmesi veya tesis ve makineler için sabitlemelerin kurulması gibi tüm bina hizmetleri uygulamaları için uygundur. Çoğu beton vidalı ankraj, çatlaklı ve çatlaksız betonda ve belirli durumlarda sismik, yorulma ve şok gibi dinamik yüklemelerde kullanım için uygundur ve bu da onları çok yönlü hale getirir. Birçoğu ayrıca ek güvenlik ve çok yönlülük sağlayan bir yangın derecesine sahiptir.

Beton Vidası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beton vidalar, tüm ankraj türleri arasında montajı en kolay olanlardan biridir. Küçük, temiz bir matkap deliği ile kolayca düz bir şekilde vidalanabilirler. Bazı ankraj türlerinde çekiçleme veya ek karmaşıklık olmaz. Bu, müteahhit için doğru kurulumun kolayca gerçekleştirilebileceğine dair güvence sağlar ve ankraj arızası riskini azaltır. Beton vidaları – payanda dübeli için sunulan kurulumunun basitliği, onları zor kurulumlar için en iyi seçenek haline getirmiştir.

Beton vidaları, çok yönlü beton ankrajlarından biri yapan bir dizi farklı kafa tiplerine sahiptir. Kanal ve duvar plakalarını dişli çubuğa sabitlemek için altıgen başlı ve pan başlı, boruları ve havalandırma kanallarını asmak için saplama askıları ile birçok kurulum türü için uygundur. Diğer birçok ankraj türünden farklı olarak, beton vidaları, beton dışındaki alt yüzeylere güvenli bir şekilde monte etmek için kullanılabilir.  Aynı zamanda defalarca sökülüp takılabilmesi nedeniyle maliyet avantajı sunması da bu ürünü öne çıkaran önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Beton vidası fiyatları da seçilen ürünün adedine ve markasına göre değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle her inşaat projesine uygun ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda beton vidası çeşitlerine toptan ve perakende olarak iki farklı türde erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi için şimdi bizimle iletişime geçin.