x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

Poliüretan Köpük

Poliüretan köpük yalıtım, dolgu ve yapıştırma amacıyla kullanılan bir üründür. Bu ürün aynı zamanda sızdırmaz özelliklere sahiptir.

Poliüretan ürünler günümüzde oldukça yoğun bir kullanıma sahiptir. Küresel poliüretan ürün tüketiminin dörtte üçünden fazlası köpük şeklinde olmasıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda bu köpükler esnek ve sert tipler olmak üzere kullanımı pazarda eşittir. Her iki durumda da köpük genellikle diğer malzemelerin arkasında bir ürün olarak ele alınmaktadır.

Kullanıcılar herhangi bir ürünü satın almadan önce işlevsellik gibi faktörlerin yanı sıra fiyat performansına da dikkat etmektedirler. Bu durum poliüretan köpük alımında da geçerlidir. Poliüretan köpük fiyatları da seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre değişim gösterebilmektedir.

Poliüretan Köpük Yorum

Poliüretan köpük yorumları da kullanıcıların dikkat ettiği unsurlar arasında yer almaktadır. Alıcılar herhangi bir ürünü astın almadan önce kullanıcı yorumlarına bakmaktadırlar. Poliüretan köpük yorum ve geri bildirimlerinde kullanıcılardan artı geri dönüş almayı başarmış bir ürün olmasıyla öne çıkmaktadır.

Poliüretan köpük nedir şeklinde yapılan aramalarda sıkça karşımıza çıkan dolgu malzemesi olarak kullanıldığı şeklinde olmasıdır.

Poliüretan Köpük Uygulaması

Kapı çerçeveleri, kolonlar, korkuluklar, pencere başlıkları, alınlıklar, madalyonlar ve rozetler içeren kalıplar için de poliüretan köpük uygulaması yapılmaktadır. Poliüretan formülasyonlar oldukça geniş bir sertlik ve yoğunluk aralığını kapsamaktadır.

Poliüretan Köpük Mobilya Uygulaması

Açık hücreli esnek poliüretan köpük (FPF), polioller, diizosiyanatlar, katalizörler, yardımcı şişirme ajanları ve diğer katkı maddelerinin karıştırılması ve elde edilen köpüğün serbestçe yükselmesine izin verilerek yapılmaktadır.

Esnek poliüretan köpük uygulamaları arasında döşemeli mobilya minderleri, otomotiv koltuk minderleri ve iç döşeme, halı minder ve şilte dolgu ve katı çekirdekli yatak göbekleri bulunmaktadır. Evsel kullanıma uygun bir ürün olmasıyla da öne çıkmaktadır.

Poliüretan Köpük Otomobil Koltuk Uygulaması

Esnek ve yarı esnek poliüretan köpük otomobillerin iç kısımlarında, koltuklarda, koltuk başlıklarında, kolçaklarda, tavan kaplamalarında, gösterge panolarında ve gösterge panellerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Poliüretan Köpük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Poliüretan köpük özellikleri bakımından farklı kollara ayrılmaktadır. Poliüretan köpük levha da bu ürünün kullanım alanlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Popüler yapı malzemelerinden bir tanesi olan poliüretan, çeşitli kalınlıklarda ve kolay bir kullanıma sahip olan dikdörtgen kanvas formunda bir sentetik olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu ürün, elastik ve yanmaz olmasıyla da popülaritesini yükseltmeyi başarmaktadır.

Poliüretan köpük sprey de kullanımı kolaylaştırmak hedefiyle üretilmiş bir üründür. Bu ürün aynı zamanda geniş seçenek yelpazesiyle kullanıcının dikkatine sunulmuştur. Aynı zamanda poliüretan köpük tabancası da kullanımı kolaylaştırmaktadır. Bu ürünler erkek ve kadın kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği özelliklere sahiptir.