Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Filtreleme Kapat
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat Aralığı
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 112 ürün bulunmaktadır.

Sunta Vidası

Sunta vidası modelleri inşaat sektörü ve kereste doğrama başta olmak üzere birçok alanda kullanılan son derece sağlam ve kullanışlı vida modelleridir. Özellikle birbirinden farklı birçok çeşitli ürünün bulunduğu inşaat sektörü için sunta vidası modelleri adeta olmazsa olmaz parçalardır.

Sunta vidaları modelleri çok yoğun bir basınç altında sıkılaştırılmış yonga ve talaş gibi maddelerden üretilen yapay tahtalara uygulanan modellerdir. Bu tarz sıkılaştırılmış talaş ve yonga gibi parçalar genelde kereste doğrama, inşaat ve en çok da mobilya sektörlerinde kullanılırlar. Yani mobilya sektörü de inşaat ve kereste doğrama sektörleri gibi sunta vidası modellerine sıkça ihtiyaç duyan bir sektördür. Hatta sunta vidası modelleri halk arasında mobilya vidaları olarak da bilinirler. Sunta vidaları modelleri son derece geniş bir yelpazeye sahip olmak ile birlikte genelde direk malzemenin özelliklerine göre üretilen modelleridir. Genel anlamda 5,0 x 40 mm ve 5,0 x 70 mm boyutları arasında üretilen bu vidalar kullanılacağı ürüne göre boyutlarında değişiklik gösterebilir.

Sunta Vidası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sunta vidaları ve modelleri, ya da bilinen bir diğer isimleri ile mobilya vidaları pratik kullanım özellikleri ile çok sık tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler, yani sunta vidaları son derece dayanıklı ve kullanışlı yapıları ile özellikle mobilya üretiminde üreticilere çok büyük kolaylıklar sağlarlar. Sunta vidaları, ya da bir diğer isimleri ile mobilya vidaları kolay kolay kırılma yapmazlar. Pirinç malzemesinden üretilen ve nikel görünüm özellikleri ile piyasaya sürülmüş olan bu vidalar son derece sağlam ürünlerdir. Üretimlerinin ardından sağlam bir çinko ile kaplanan bu vida türleri çinko siyah ve çinko sarı seçenekleri ile satışa sunulmuş haldedirler.

Sunta vidaları modellerinin bir diğer önemli özellikleri ise bu vidaların yivleri ve kafa yapılarının sunta, mdf ve buna benzer ahşap malzemelerde kesinlikle bozulma meydana getirmiyor olmalarıdır. Kullanılan ürünün, yani ağacın yapısına göre tercih edilen ve yivleri son derece sivri bir yapıda olan yivleme sırasında herhangi bir soruna neden olmamaktadırlar. Tam tersine son derece kolay bir yivleme ile kullanıcılarına çok rahat bir kullanım sunarlar.