x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Çift Kollu Lanyard Fiyat
23 / 05 / 2023

Çift Kollu Lanyard Fiyat

Çift kollu lanyard fiyat açısından değerlendirilmemesi gereken temek güvenlik ekipmanlarındandır.

Çift Kollu Lanyard Fiyat Seçimi

Çift kollu lanyard standardı karşılamayan ürünler fiyatı yüzünden tercih sebebi olmamalıdır. Lanyardlar hayat kurtaran çok önemli ekipmanlardır ve insan hayatından tasarruf olmaz.

Çift Kollu Lanyard Fiyat Doğru Kullanımıdepositphotos_405831114-stock-photo-asian-worker-wear-safety-height Çift Kollu Lanyard Fiyat

Uygun kordonu seçtiyseniz, bir diğer önemli konu çift kollu lanyard düzgün takılmış mı? Yavaşlama cihazlı bir kordon için, yavaşlama cihazının D halkanıza takılı olduğundan emin olmalısınız. Geri çekilebilir bir kılıf için kasa, sabitleme noktanıza takılmalıdır. Bungee kordonuna benzeyen bir kordonunuz varsa, her iki şekilde de takılabilir bu tarz çift kollu lanyard fiyat olarak da farklılık gösterecektir. Kullandığınız kordonun hiç yerleştirilmediğinden emin olun. Bir yavaşlama paketi için bu durum oldukça kolaydır çünkü açık olduğunu görebilirsiniz, ancak bungee tarzı bir kordon için bu ilk bakışta fark edilemeyebilir. Öğrenmek için, bir ucunda ağın içine sıkışmış kırmızı etiketi inceleyin. Bu etiket yoksa kordon düşmüştür ve kullanım dışı bırakılmalıdır. Geri çekilebilir cihazlar sizi bilgilendirmek için farklı yollar kullanır, bu nedenle inceleme sırasında tam olarak neye bakmanız gerektiğini bilmek için kullanım kılavuzunu kontrol ettiğinizden emin olun.

 

Uygun Düşme Açıklığı

Ek olarak, bağlantı noktanız serbest düşüş mesafenizi 6′ veya daha azı ile sınırlamalıdır. Yavaşlama cihazına sahip 6 ‘kordon kullanıyorsanız ve ayağınızdan bağlıysanız, yavaşlama cihazı devreye girmeden önce 10’ den fazla serbest düşeceksiniz. Bu, vücudunuzun iç organları için tehlikeli kuvvetler demektir. Daima en azından D halkanızla aynı hizada olan bir bağlantı noktası arayın. Yeterli bir bağlantı noktası bulamıyorsanız, çift kollu lanyard emniyet kemeri korkuluklar, geri çekilebilir ipler, ağlar vb. Gibi diğer alternatifler düşünülmelidir.

 

Gerçek Düşme Koruması

Yukarıda listelenen tüm adımların izlenmesi, yüksekte güvenle çalışmanıza ve yaralanmayı önlemenize yardımcı olur, ancak hiçbir şey iyi eğitim kadar önemli değildir. Bu, düşme koruması kullanan herkes için tarafından gereklidir. Unutmayın, size bir çift yönlü lanyard kaya ,bir kordon ve bir sabitleme noktası verildiğinde, bunları kullanmak zorundasınız. Kayışınızı takmak ve kordonun her iki ucunu da asmak, düşüşte size bir fayda sağlamaz. Birçok işçi, kordonlarını hiçbir zaman

bağlantı noktasına bağlamadıkları için koşum takımı ve boyun askısı takarken hayatını kaybediyor.

Sonunda, sağlığınızdan tamamen sorumlu olabilecek tek bir kişi var o da sizsiniz!

 

Güvenliğin Önemi

Çift kollu lanyard fiyat seçenekleri ne olursa olsun asla ihmal edilmemelidir.

Çalışan güvenliği, herhangi bir şirkette en önemli öncelik olmalıdır. İşçi ölümleri ve yaralanmalarıyla ilişkili bariz dramatizemi dışında, işte yaralanan işçiler şirkete mali zararlar için dava açabilir. Ayrıca işe döndüklerinde daha az verimli olabilirler. Bu nedenle, işverenlerin her çalışana güvenlik standartlarını etkili bir şekilde iletmesi önemlidir.

Çalışanların Güvenlik Kurallarına Uyması İçin Yapılabilecekler

Bir E-posta veya Haber Bülteni Gönderin- Çalışanlarınızın bir şirket e-posta adresi varsa, herkesin ayda en az bir kez güvenlik standartlarını özetleyen bir e-posta aldığından emin olun. Başka bir yol da her çalışanın adresine bir haber bülteni göndermektir. Çift kollu lanyard fiyat gibi ürünlerin kullanılmaya teşvik edilmesi hatta zorunlu kılınması gerekmektedir.

İşyeri Boyunca Tabela Asın- Çalışanların mola odalarında, ekipmanın etrafına, diğer sık görülen diğer alanlara ve giriş yaptıkları yere bir işaret koyun. Standartları güçlendirmeye yardımcı olması için video ve diğer ortamları kullanın.

Güvenli Eylemlerinin Fotoğraflarını Çekin- Bir resim bin kelimeye bedeldir. Uygun uygulamaları gösteren çalışanların fotoğraflarını çekerek beklentilerin ne olduğunu tamamen netleştirin. Bunları haber bültenlerinize ve e-postalarınıza ekleyin.

 

Çift Kollu Lanyard Fiyat Hakkında Eğitim ve Seminerler

Toplantılar Düzenleyin- Herkesin mesajı aldığından emin olmak için, tüm çalışanlar için zorunlu olan küçük grup toplantıları düzenleyin. Güvenlik standartlarını gözden geçirmek ve tartışmak için güvenlik terimlerini günlük rutinin bir parçası haline getirin.

Uygun Eğitimler Verin- İnsanları eğitimsiz gönderirseniz, güvenliğin önemli olmadığını belirtmiş olursunuz. İnsanlar işyeri eğitimlerinde asılmış tabelalardan daha fazlasını öğrenirler. Çalışanlarınızı uygun şekilde eğiterek işyerinde bir güvenlik kültürü oluşturun. Çift kollu lanyard kullanımı doğru şekilde yapılmadığında riskleri gidermek ve güvenlik oluşturmak için yeterli olmaz.

Bunu Çalışan İnceleme Sürecinin Bir Parçası Yapın- Güvenlik politikaları tek seferlik bir konu değildir. İşyerinde güvenliği sürekli olarak önceliklendirmek önemlidir ve bunu yapmanın harika bir yolu, bir çalışan incelemesine bir “tazeleme kursu” eklemektir. Çift kollu lanyard nedir bilmeyen bir çalışan bu ürünü kullanamaz da.

Uygun Güvenlik Donanımına Yatırım Yapın- Güvenlik bütçenizde önceliğe sahip olmalı. En ucuz emniyet kemerlerini ve gözlükleri satın alıyorsanız, insanların neden onları takmak istemediklerinin nedenini anlayabilirsiniz. Rahat ve insanların giymek isteyeceği kaliteli giysiler satın alarak güvenliğe önem verin. Çift kollu lanyard fiyat açısından değerlendirilmemeli kalitesine göre seçimi yapılmalıdır.

Vaka Çalışmalarını veya Olay Raporlarını Paylaşın- Yetersiz güvenlik önlemlerinden etkilenen gerçek kişilerle ilgili olayları paylaşarak güvenlik ihtiyacının arkasına gerçeği koyun. Çift kollu lanyard fiyat seçenekleri ile alınmış olması kullanılacağını garanti edemezsiniz. Bu gibi etkinliklerle kullanımının yaygınlaşmasını sağlayın.

Bu 10 ipucu, şirketinizin tutarlı bir güvenlik mesajı oluşturmasına ve kuruluşunuzdaki düşme güvenliği farkındalığını artırmasına yardımcı olabilir. İyi haber şu ki, bunlar şirketinizde takip edilmesi ve uygulanması kolay ipuçlarıdır. Herkesin kuralları öğrenmesi ve bunlara uyması biraz zaman alsa da, bu fikirlerden bazılarını uygulamaya koymak, herkes için daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmaya yardımcı olacaktır. Çift kollu lanyard fiyat olarak pek çok malzemeden daha uygundur özellikle toplu bir alım yapıldığında birim fiyatı ço kdaha uygun hale gelecektir.