x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
İş Güvenlik Malzemeleri
19 / 06 / 2023

İş Güvenlik Malzemeleri

İş Güvenlik Malzemeleri

İş güvenlik malzemeleri, şantiye alanında çalışan işçilerin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle bir yapı inşa etmek isteyen kişiler bir şantiye alanı kurulurken iş güvenlik malzemeleri seçiminde oldukça titiz davranmalıdırlar.

İş Güvenlik Malzemeleri Nelerdir?

İş güvenlik malzemeleri denildiğinde kafa ve yüz koruyucular, göz ve kulak koruyucular, yardımcı malzemeler, trafik malzemeleri, ayak koruyucular, yüksekte çalışma ekipmanları, iş koruyucular ve el koruyucular akıllara gelmektedir.

İş Güvenlik Malzemeleri Kafa ve Yüz Koruyucular

Şantiye alanı çalışma biçimi nedeniyle tehlikeli iş alanı bölgesine girmektedir. Bu nedenle işçiler mutlaka vücudun en önemli bölgesi olan kafa ve yüz bölgesini mutlaka korumalıdırlar. Şantiyeciniz tehlikeli şantiye alanlarında çalışacak olan işçilerin kafa ve yüz bölgesini korumaları için geniş bir ürün yelpazesi sunarak hem işvereni hem de işçiyi memnun etmektedir.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri Kafa ve Yüz Koruyucu Çeşitleri

Şantiyeciniz profesyonel ve enerjik kadrosuyla şantiye alanlarında yaşanacak herhangi bir iş kazasının risklerini en aza indirmeyi hedefler. Kafa koruyucu çeşitleri arasında baretler en önemli kısmı temsil etmektedir. İş güvenlik malzemeleri ekipmanlarında öne çıkan bir diğer ürün ise çene bağlarıdır. Göz koruyucu ürünlerle de şantiye alanında çalışan işçilerin güvenliğine destek olur.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri Toz Maskesi

İş güvenlik malzemeleri arasında yer alan toz maskesi de oldukça işlevsel bir ürün olmasıyla öne çıkmaktadır. Şantiye alanı yapısı gereği oldukça tozludur. Nefes darlığı gibi solunum yolları problemlerinin önüne geçmek için toz maskesi mutlaka kullanılması gereken bir üründür.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri Çene Bağları

Şantiyeciniz, müşterilerine sunduğu çene bağları ürünleri sayesinde de güvenlik ve konforu bir arada tutuyor. Aynı zamanda siperlik ve kaynak maskesi çeşitleriyle de güvenli bir çalışma ortamı yaratmanıza destek oluyor.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri Göz Koruyucu

İnşaat maliyeti, temel yapı ürünlerinin yanı sıra iş güvenlik malzemelerini de kapsamaktadır. Zorlu şantiye koşullarında gözleri korumak önem teşkil eden konular arasında yer almaktadır. Şantiyecinizi, bunu düşünerek göz koruyucu ürünleri de kullanıcıların ilgisine sunmaktadır.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri Kulak Koruyucu

İş güvenlik malzemeleri kulak koruyucu ürünler de zorlu şantiye koşullarına uyum sağlayabilmek adına üretilmektedirler. Kulak koruyucu ürünler, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri Yüksekte Çalışma Ekipmanları

İnşaat projeleri genel olarak yüksekte çalışmayı gerektirmektedir. Bu nedenle koruyucu ekipmanlar arasında en kritik olan malzeme de yüksekte çalışma ekipmanları olarak konumlanmıştır. Şantiyeciniz, geniş ürün yelpazesiyle en uygun fiyat seçeneklerini karşılaştırmanızı sağlıyor.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri Ayak Koruyucular

Şantiye güvenliği işçi ve işverenin verimli çalışması hususunda öne çıkan bir konudur. Bu güvenlik malzemelerine ayak koruyucular da girmektedir. En uygun fiyat seçenekleriyle mağazamızda şantiye güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Şantiyeciniz İş Güvenlik Malzemeleri El Koruyucular

Şantiyeciniz, iş güvenlik malzemeleri el koruyucuları seçenekleriyle birçok ihtiyaca yanıt verebilmektedir. Her segmente hitap eden ürünleri sayesinde el güvenliğinde önde gelen bir şantiye tedarik marketidir.