x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
3M
Ürün Kodu : 12351

Uv Korumalı 3M Beyaz Baret

972,00 TL
1.188,00 TL
%18 

Uv Korumalı 3M Beyaz Baret

972,00 TL
1.188,00 TL

Uv Korumalı 3M Beyaz Baret

Uv Korumalı 3M Beyaz Baret, etkili bir koruma sunarak zorlu çalışma koşullarında alacağı darbeden koruyarak; darbenin şiddetini düşürmektedir. Etkili koruma, mükemmel havalandırma ve maksimum görüş açısı gibi gereksinimleri olan zorlu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanan bir ürün olmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Uvicator Teknolojili bir baret olan bu ürün oldukça kullanışlıdır. Kullanıcısına kaskı değiştirmesi gereken zamanı bildirir.

Uv Korumalı 3M Beyaz Baret Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Özel bir tasarıma sahip olan bu ürün baretin herhangi bir parçasının bir yerlere takılmasının önüne geçerek güvenlik seviyesini yükseltir. Ürün güvenlik seviyesini artırmak hedefiyle tasarlanmıştır. Astar, dar alanlarda çalışırken kaskın arkadan öne giyilmesini sağlayacak şekilde çevrilebilecek şekilde üretilmiştir.

Baret Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

Her görev için alanlarda bulunan kişilerin ayrılabilmesi için farklı renklerde baretler kullanılmaktadır. Renk seçimi genellikle aşağıdaki gibidir: Sarı renk: İşçilerin kullandığı baretin rengidir Beyaz renk: Üst düzey yönetici ve ziyaretçiler için üretilmiştir bir barettir Mavi Renk: Mühendis ve teknik elemanlara Turuncu Renk: formenlere ve ustabaşılarına Kırmızı renk: yangınla mücadele ve sivil savunma ekiplerinin kullandığı baret rengidir Ürün Özellikleri
  • Logo, marka adı vb. basmak için uygundur
  • Ürün düz bir yüzeye sahiptir
  • ‎UV Dengeli
  • Net Ağırlık‎ ‎ 330 gram
  • Geniş bir görüş açısı sağlar
  • Mandal ter bandı vardır
  • G3000 serisindendir