Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri

Gösterilen sonuç sayısı: 14

FİLTRELE
Göster 24 48

Karam KP45 Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri Tam Koruma

299,99 

Paraşüt Tipi Bel Destekli Emniyet Kemeri Safeset

98,23 

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri Emirhan

120,96 

Alüminyum Paraşüt Tipi Tam Korumalı Emniyet Kemeri Karam KP45 A

687,20 

Tam Koruma Emniyet Kemeri Otomatik Tokalı Karam KP45 O

583,20 

Yelekli Paraşut Tipi Emniyet Kemeri Karam KP37 Y

223,56 

Alev Almaz Paraşut Tipi Emniyet Kemeri Karam KP22 FR

1.656,72 

Paraşut Tipi Emniyet Kemeri Statik Halatlı Karam KP30

124,42 

Paraşut Tipi Emniyet Kemeri Bel Desteksiz Karam KP37 K

132,19 

Paraşut Tipi Emniyet Kemeri Bel Desteksiz Karam KP37

119,26 

Alev Almaz Bel Yastıklı Paraşut Tipi Emniyet Kemeri Karam KP42 FR

2.592,00 

Paraşut Tipi Emniyet Kemeri ( Karfit ) Karam KP10

144,07 

Paraşut Tipi Emniyet Kemeri Metal Tokalı Karam KP36

203,54 

Elektrikçi Emniyet Kemeri Karam KP42 DE

1.195,56 

PARAŞÜT TİPİ EMNİYET KEMERİ

Yüksekte çalışmanın doğurduğu riskleri en aza indirmek için geliştirilen paraşüt tipi emniyet kemeri ürünleri kasık bölgesinden vücudu saran yapısı ile özellikle dış cephelerde çalışmak zorunda kalan kişilerin en büyük güvenlik ekipmanlarından biridir.

Yüksek alanlarda çalışmanın doğurduğu risklerin önüne geçmek adına üretin emniyet kemeri ürünlerinin tam koruyuculuğu sağlaması için kaliteli malzemelerden üretilmesi ve uluslararası normları sağlaması gerekmektedir Şantiyeciniz bünyesinde satılan tüm paraşüt tipi emniyet kemerleri sizler için özenle seçilmiştir.

Yüksekte Çalışma Ekipmanları Hangi Alanlarda Kullanılır?

Yüksekte çalışma ekipmanları özellikle okul, fabrika, konut ve iş yeri inşaat çalışmalarında kullanılmaktadır. Bu tür ekipmanlar sadece çalışma gerçekleştiren personeli değil civarda çalışan personellerinde can güvenliğini korumak için kullanılmalıdır.

Bir firma iş güvenliği kurallarını tam anlamıyla uygulayabilmesi için çalışanlarına yüksekte çalışma ekipmanları temin etmek zorundadır. Faaliyet gösterilen çalışma alanlarında sakatlanmaların ve can kayıplarının tam anlamıyla önüne geçilebilmesi için iş güvenlik ürünleri büyük bir titizlik ile seçilmelidir.

Dünya genelinde sakatlanma ve ölüm oranları yüksekte çalışma gerçekleştiren kişiler için oldukça fazladır. Bu oranı düşürmek için ise kaliteli yüksekte çalışma ekipmanları temin edilmelidir. İş güvenlik ürünleri temininde fiyat/performans kriterlerini göz önüne alıyorsanız adresiniz santiyeciniz.com olmalıdır…

Yüksekten Çalışmanın Risklerini Azaltmak İçin Kaliteli İş Güvenlik Ürünleri!

Personellerinizi yüksekte çalışmanın tüm risklerinden korumak istiyorsanız kaliteli iş güvenlik ürünleri temin etmelisiniz. Bu tür ürünler çalışanlarınızın sakatlanma ve ölüm riskini önemli oranlarda düşürecektir. İş ekipmanlarının seçiminde hammaddenin kalitesine odaklanmanız başarılı bir ürün seçimi gerçekleştirmenizde kilit rol oynayacaktır. 

santiyeciniz.com adresinde temin edebileceğiniz iş güvenlik ürünleri, yüksekte çalışmaya yönelik olarak oldukça kapsamlı düşüş koruma çözümleri sunmaktadır. Bu önemli adreste yer alan ürünler firmanızın iş güvenliği mevzuatlarını eksiksiz bir şekilde uygulamasını sağlayacaktır.

Yüksekte çalışma ekipmanları vücut hareketlerini sınırlamayacak bir şekilde yani ergonomik bir biçimde tasarlanmıştır. Uzun süreli kullanım için kaliteli materyaller kullanılarak üretilen iş güvenlik ürünleri yüksekte çalışmadan kaynaklı olarak ölüm ve yaralanma risklerini minimize edecektir.

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri Neden Kullanılmalıdır?

Yüksekte çalışma ekipmanları içerisinde en fazla kullanılan iş güvenlik ürünleri arasında yer alan Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri, inşaat işçileri için hayati bir öneme sahiptir. Bir anlık dikkatsizlik ve olağandışı bir nedenden kaynaklanan kazalara karşı önlem almak için mutlaka Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri kullanılmalıdır. 

Yüksekte çalışan işçiler için hayati öneme sahip olan üst düzey standartlarda paraşüt tipi emniyet kemeri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile santiyecim.com adresinde sizlere sunulmaktadır. Benzersiz fırsatları kaçırmamak için elinizi çabuk tutun…