Nalburiye

239 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

FİLTRE
Ürün Sayısı 24 48

24mm Jüt Halat Kendir Urgan Halat İp 1 Metre

7,43 

Koli Bandı 4.5×100 İdolbant 6 Adet

33,04 

İzole Elektrik Bandı 19mm ( Beyaz Kırmızı Siyah Yeşil Sarı ) 10 Adet

21,48 

Merdiven Ev Tipi Kanat 2 Basamaklı

200,60  173,46 

Merdiven Ev Tipi Kanat 3 Basamaklı

251,55  231,28 

Apaz Gres Pompası 500cc

66,08 

Kule Vinç Kancası

129,80 

Merdiven Ev Tipi Kanat 4 Basamaklı

312,94  288,92 

Merdiven Kanat Rita Çift Taraflı Galvanizli 0,60 mm 3+3 Basamaklı

90,86 

Merdiven Kanat Rita Çift Taraflı Galvanizli 0,60 mm 4+4 Basamaklı

116,45 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum Eko 5+5 Basamaklı

207,09 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum 2+2 Basamaklı

99,12 

Merdiven Kanat Rita Çift Taraflı Galvanizli 0,60 mm 5+5 Basamaklı

141,90 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum 3+3 Basamaklı

147,50 

Merdiven Kanat Rita Çift Taraflı Galvanizli 0,60 mm 6+6 Basamaklı

167,86 

Plastik Huni Eltos Süzgeçli

28,32  14,16 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum 4+4 Basamaklı

194,70 

Merdiven Kanat Rita Çift Taraflı Galvanizli 0,60 mm 7+7 Basamaklı

194,88 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum 5+5 Basamaklı

247,80 

Merdiven Kanat Rita Çift Taraflı Galvanizli 0,60 mm 8+8 Basamaklı

221,01 

El Arabası Toros

177,00 

İskota Halat İp 10mm 18 KG

264,60 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum 6+6 Basamaklı

295,00 

İskota Halat İp 12mm 18 KG

264,60 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum 7+7 Basamaklı

342,20 

Bijon anahtarı 4lü Dörtlü Bijon Anahtarı Dört Kol 17-19-21-23

23,60 

İskota Halat İp 14mm 18 KG

280,80 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum Eko 2+2 Basamaklı

85,96 

Çırpı İpi 400 Gram İnşaat İpi

8,75 

İskota Halat İp 6mm 18 KG

264,60 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum Eko 3+3 Basamaklı

125,40 

İskota Halat İp 8mm 18 KG

264,60 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum Eko 4+4 Basamaklı

165,97 

Merdiven Kanat Çift Taraflı Alüminyum Eko 6+6 Basamaklı

246,97 

Fukar Gres Pompası 300cc

57,82 

Junior Teflon Bant 12MM X 0.076MM X 8M 10 Adet

10,62 

Nalburiye

Nalburiye, şantiye ve ev ihtiyaçlarına yönelik malzemelere verilen genel addır. Genel olarak yapı elemanlarını kapsayan bir kategoridedir.

Nalburiye mağazaları bağlantı elemanları, inşaat malzemeleri, el aletleri, elektrikli aletler, anahtarlar, kilitler, menteşeler, zincirler, sıhhi tesisat malzemeleri, elektrik malzemeleri, temizlik ürünleri, ev eşyaları, aletler, mutfak eşyaları, boya, çim ve bahçe ürünlerini evde veya iş yerinde kullanmak üzere doğrudan tüketicilere ulaştırır.

Aynı zamanda kereste, döşeme, çatı malzemeleri ve çitler dahil olmak üzere küçük miktarlarda inşaat malzemeleri de nalburiye ürünlerine dahildir. Bu tür mağazalar genellikle ev geliştirme merkezleri veya ev merkezleri olarak adlandırılır.

Nalburiye mağazalarında, avcılık ve balıkçılık malzemeleri, bitkiler ve fidanlık ürünleri, denizcilik ve tekne malzemeleri, evcil hayvan yemi ve malzemeleri, hayvan yemi dahil çiftlik ve çiftlik malzemeleri, yüzme havuzu kimyasalları malzemeleri bulunmaktadır. Nalburiye toptan ürünlerine anında sahip olmak günümüzde oldukça kolaydır.

Nalburiye Nedir?

Nalburiye malzemeleri, şantiye kurulum aşamasında birincil ihtiyaçlardan bir tanesidir. Nalburiye dendiğinde akla jüt halat, tırmık, silikon tabancası, koli bandı, izole elektrik bandı, merdiven gres pompası, kule vinç kancası, halat, el arabası, bijon anahtarı, inşaat ipi, teflon bant, akü takviye tablosu gibi araç ve gereçlerden oluşur.

İnşaat hırdavat malzemeleri, yapıları daha güvenli ve daha güçlü hale getirir. Bütün yapılar için gereklidir. Bu metal konektörler, sizi ve evinizi rüzgara, sismik aktiviteye ve diğer doğal kuvvetlere karşı korumak için evinizin yapısındaki farklı yüzeylerde kullanılmaktadır.

Paslanmaz çelik hırdavat malzemesi kullanıyorsanız, galvanizli çelik bağlantı elemanları kullanmamanız gerekmektedir. Galvanizli çeliğin paslanmaz çelikle karıştırılması korozyona neden olur. Paslanmaz çelik yapı donanımınızla birlikte paslanmaz çelik bağlantı elemanı kullandığınızdan emin olun.

Nalburiye ürünlerinden bir tanesi olan jüt halat, inşaat malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle şantiye kurulum projesine başlayacak olanların birincil tercihidir.

24 milimetre seçeneğiyle kullanıcıya sunulan bu halatlar yüzde yüz jüt iplikten yapılmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bunun yanı sıra bu ürünler 3 veya 4 kol bükümlüdür. Aynı zamanda sürtünmeye dayanıklı ve kolay kasa yapımına da uygundur. Bu ürünler içi toplu sipariş verebileceğiniz gibi istediğiniz uzunlukta da sahip olabilirsiniz.

Silikon tabancası da nalburiye malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu tabanca silikonun enjekte edilmesi için kullanılan bir hırdavat ürünüdür. Sıcak mum tabancası olarak da bilinen bu el aleti 200 dereceye kadar ısınabilmektedir. Bunun yanı sıra darbeye dayanıklı bir malzemeyle üretilmektedir. Ahşap, metal, plastik gibi malzemelerin üzerinde kullanıma uygunluğuyla dikkat çeken bu ürün, uzun ömürlü bir kullanım hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda inşaat alanlarında kullanıma da uygundur.

Otomatik boru kesme makinası da hırdavat malzemeleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda usta el aletleri kategorisinde de değerlendirilebilen bu ürün inşaat alanlarında ve şantiye sahalarında güvenle kullanılabilecek bir üründür. Bu ürün boru kesmek için tasarlanmıştır.

Nalburiye Hırdavat

Birinci kalite bir çelik ağıza sahip olmasının yanı sıra yüksek basınca da dayanıklıdır. Bunun yanı sıra kolay kesim sağlayan bir gövde dizaynına sahiptir. Gövdesine ısıl işlem uygulanmıştır. Turuncu renk seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır.

İzole elektrik bandı da naburiye malzemeleri arasında yer almaktadır. Elektrik, ısı, ses yalıtımında ve split klimalardaki boru yalıtımında kullanılan bu ürünler dayanıklılıklarıyla dikkat çekerler. Alev ve yüksek ısılara karşı mukavemet gücü yüksek olan bu ürünler siyah, gri, mavi, kırmızı, sarı ve yeşil olmak üzere altı farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur.

Teflon bant çeşitleri de nalburiye ürünleri arasında en fazla tercih edilen malzemelerden bir tanesi olmuştur. Bu ürün her türlü hava ve su tesisatında kullanılabilmesiyle dikkat çeken bir ürün olmuştur. İnşaat ve şantiye alanlarında kullanıma uygundur.

Plastik huni de nalburiye malzemeleri arasında yer alan ürünler arasındadır. Özellikle süzgeçli huniler oldukça popüler bir noktadadır. Bu ürün profesyonel ve kişisel kullanıma uygunluğuyla dikkat çekmektedir.

Nalburiye Ürünleri

Bijon anahtarı modelleri de hırdavat malzemeleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda usta el aleti olarak da adlandırılan bu demir alet sıkıştırma işlemi için kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen bu ürün, inşaat ve şantiye alanlarında kullanıma uygunluğuyla dikkat çekmektedir. Kullanıcıya rahat bir kullanım sunan bu ürün, parlaklığıyla da göz doldurmaktadır. Toptan nalburiye İstanbul gibi büyük illerde ulaşım oldukça kolaydır.

İnşaat ipi aynı zamanda çırpı ipi olarak da geçen bu ürün sağlamlığıyla öne çıkmaktadır. İnşaat alanlarında kullanılan bu ürün tamamen kullanıcıların rahatlığı ön plana alınarak tasarlanmıştır. Kopmalara karşı yüksek bir dirence sahip olan bu ürün inşaatlarda hizalama, boya, duvar ve sıva işlemlerinde kullanılmaktadır. Beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün toptan satış seçeneğiyle de oldukça karlıdır.

Gres pompası da inşaat ve şantiye alanlarında kullanılmasıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu ürün ergonomik tasarımıyla da dikkat çekmektedir. Bu pompa yer kaplamaz bir özelliğe sahiptir.

Akü takviye kablosu da inşaat ve şantiye alanlarında kullanımıyla öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Güç takviyesi olarak kullanılan bu ürün kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir.

Kırmızı maşalardan biri boş akünün pozitif kutbuna bağlanır. Ardından kırmızı kablonun diğer maşası çalışan aracın pozitif kutbuna bağlanır. Siyah maşalardan bir tanesi de boş akünün negatif kutbuna bağlanır. Siyah kablonun diğer ucunu çalışan aracın negatif kutbuna bağlanır. Ardından aküsü boşalmış alet çalıştırılır.

Bunun yanı sıra bu ürünün kullanımına ilişkin dikkat edilmesi gereken hususlar da bulunmaktadır. Eğer kablolar doğru bir biçimde bağlanmazsa şarj dinamosu zarar görebilir. Aynı zamanda bu ürün bütün benzinli ve dizel araçlarda kullanılabilmektedir. Bilgisayar donanımlı ürünlerdeyse bilgisayar koruyucusuyla kullanılmalıdır.

Nalburiye Malzemeleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sapsız keser modelleri de hırdavat malzemeleri arasında oldukça kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün şantiye alanları ve evsel kullanım için uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda sıcak çelik dövme tekniği ile üretilen bu sapsız keser korozyona karşı vernik ile kaplanmıştır. Bu nedenle uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Bu ürünü ayıran bir başka özellik ise saplı ya da sapsız olarak satın alınabilmesidir. Saplı ya da sapsız keser modelleri bulabileceğiniz gibi sadece keser sapı da bulmak mümkündür. Bu ürünlere tek tek ulaşmak oldukça kolaydır. Sağlam ağaçtan üretilen bu keser sapı modeli uzun ömürlü bir kullanım vaat etmektedir.

El testeresi modelleri de inşaat ve evsel kullanımlarda oldukça kullanışlı olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bunun yanı sıra korozyona karşı dirençli olan bu çelik ürünün kalınlığı 1 milimetredir. Oldukça keskin olmasıyla dikkat çeken el testereleri sadece ustaları tarafından değil bireysel kullanımda da kolay bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda Avrupa çeliğinden üretilen bu ürünün sapı dişbudak ağacından üretilmiştir.

İnşaat ve şantiye alanları genel olarak zorlu çalışma koşullarına sahip olmaları nedeniyle bağ testeresi çeşitlerini de içerisinde barındırmaktadır. Hırdavat malzemesi olarak sınıflandırılan bu bağ testeresi modelleri Alman çeliğinden imal edilmesiyle öne çıkmaktadır.

Almanya makine endüstrisinde bir lider olarak konumlanması nedeniyle sahip olduğu teknolojiyle üretilmiş bir üründür. Bu ürünün sapları dişbudak ve gürgen ağacından üretilip boyanmasıyla dikkat çekmektedir.

Bu testerenin dişlerinin dik olmasının yanı sıra iki tarafı da bilenmiştir. Bu ürün ileri ve geri hareketlerle itilerek kesim yapmaktadır. İnce ahşap malzemelerin kesiminde kullanılmasının yanı sıra bağ budamada da kullanılabilmektedir.

Siz de nalburiye ve diğer inşaat malzemelerine sitemiz üzerinden bakabilir dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.