Şantiye Nevresim Çeşitleri

Gösterilen sonuç sayısı: 4

FİLTRELE
Göster 24 48

Şantiye Tipi Nevresim Takımı

Şantiye tipi nevresim takımı modelleri geniş fiyat aralığıyla kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Her koşula uygun olmalarıyla öne çıkan bu şantiye tipi nevresim takımı modelleri çeşitli ürün yelpazesine sahiptir.

Şantiye Tipi Nevresim Takımı Tek Kişilik

Şantiyelerde kritik ihtiyaç listesinde yer alan bu ürün Şantiyeciniz güvencesiyle zorlu çalışma koşullarına uygun olarak tedarik sağlanmaktadır. Çeşitli renk ve desenlerin yanı sıra ebat ve kalınlık olarak da birbirinden ayrılmaktadır.

Tek kişilik nevresim takımı modelleri de öne çıkan malzemeler arasında yer almaktadır. Şantiye tipi nevresim olarak kullanılan bu ürün 150 santimetre ene 215 santimetre ise boya sahiptir. Paket içerisinde alt çarşaf, nevresim ve yastık kılıfı olmak üzere 3 parça ürün vardır.

Yastık kılıfı, 50*70 santimetre olmasının yanı sıra pamuksu bir yüzeye sahiptir. Aynı zamanda ürünün kumaşlarında boya veya baskı hataları da bulunmamaktadır. Ürüne ilişkin öne çıkan bir diğer özellik ise yastık kılıfının ve çarşafının aynı renkte kumaşlardan üretilmiş olmasıdır.

Şantiye Tipi Nevresim Takımı Baskı Hatalı Ürünler

Şantiye tipi nevresim takımı modelleri içerisinde baskı ya da boya hatalı ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünler de oldukça ekonomik olarak kişilerin dikkatine sunulmaktadır. 160 santimetre en, 215 santimetre boyuyla şantiye gibi zorlu çalışma koşullarına uyum sağlayan bir modeldir. Bunun yanı sıra ürünlerin kumaşlarında boya ve baskı hataları da bulunmaktadır. Ancak bu ürün boya vermemesi ve eksik parçası olmamasıyla öne çıkmaktadır.

Bu nevresim takımı modelinin bir diğer özelliği ise alt çarşafının ve yastık kılıfının farklı renklerde olmasıdır. Bir diğer husus ise tel baskı hatalarının olmasıdır. Bu hatalar kullanıma asla engel değildir. Şantiyeciniz olarak sıklıkla tedarik edilen bir takımdır.

Şantiye Tipi Nevresim Takımı ve Tekstil Paketi

Şantiye tipi nevresim takımı gibi modellerin yanı sıra tekstil paketleri de oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Şantiyede ihtiyaç duyulan her türlü ürünü kapsayan bu paket oldukça kullanışlı olmasıyla dikkat çekmektedir.

Bu paketin içerisinde bir adet ranza, iki yastık, iki nevresim, iki yatak ve 2 battaniye bulunmaktadır.

Şantiye Tipi Nevresim Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Şantiye tipi nevresim takımı modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra her bütçeye uygun olmalarıyla dikkat çeken bu nevresim takımı modelleri zorlu çalışma koşullarında kullanılması hedefiyle tasarlanmıştır. Türkiye’nin en büyük şantiye malzemeleri tedarik merkezi olmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Şantiyeciniz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Siz de Şantiyeciniz’in sunduğu danışmanlık hizmetine ve diğer ürünlere anında sahip olmak için sayfamızı ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.