x
Türkiye'nin En Büyük Şantiye Malzemeleri Tedarik Merkezi
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Menüyü Kapat
Ürün Kodu : 13381

Essafe Vidali Eko Baret (Ayarlı ve Ter Bantlı)

58,80 TL
70,80 TL
%17 

Essafe Vidali Eko Baret (Ayarlı ve Ter Bantlı)

58,80 TL
70,80 TL

Essafe Vidali Eko Baret

Essafe vidalı eko baret, EN 397 belgeli bir üründür. Bu nedenle kafa koruyucu olarak kullanılabilecek bir iş güvenlik malzemesidir. Test aşamalarından sorunsuz bir şekilde geçen bu ürün, Almanya’nın en önemli test kuruluşlarından bir tanesinde denenmiştir. İges iş güvenliği üretimi olan bu ürün, EN 397′ ye uygun olarak üretilmiştir.

Baret Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

Her görev için alanlarda bulunan kişilerin ayrılabilmesi için farklı renklerde baretler kullanılmaktadır. Renk seçimi genellikle aşağıdaki gibidir: Sarı renk: İşçilerin kullandığı baretin rengidir Beyaz renk: Üst düzey yönetici ve ziyaretçiler için üretilmiştir bir barettir Mavi Renk: Mühendis ve teknik elemanlara Turuncu Renk: formenlere ve ustabaşılarına Kırmızı renk: yangınla mücadele ve sivil savunma ekiplerinin kullandığı baret rengidir

Essafe Vidali Eko Baret Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kullanıcıya tam bir konfor sağlamak hedefiyle üretilen Essafe vidalı eko baret, darbelere karşı oldukça dirençlidir. 50c ısıya, -10 c soğuğa, neme karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu baret modelinde ter bandı standart olarak alıcılara iletilmektedir. Alnın tüm alanını kaplayan bir üründür. Altı adet baş üstü bandı ile havalandırma sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Standartlardaki tüm mekanik testlere karşı mukavimdir. , Ürün Özellikleri:
  • Ense bandı ayar yeri ile baş ölçülerine göre ayarlanabilir.
  • Branşlara göre sarı, beyaz, mavi, turuncu, kırmızı, yeşil, gri, kahverengi, siyah renkleri mevcuttur.
  • Baş çevre bandı mesafesi 55-64 santimetredir.